Pārlekt uz galveno saturu

CrossChem iegūst ISO sertifikātus atbilstoši vides un kvalitātes pārvaldības standartiem

Dīzeļdzinēju izplūdes sistēmas attīrīšanas šķidruma AdBlue® ražotājs SIA CrossChem viena mēneša laikā saņēmis divus sertifikātus, kas apliecina uzņēmuma darbības atbilstību starptautiski atzītajiem vides pārvaldības (ISO 14001) un kvalitātes pārvaldības sistēmas (ISO 9001) standartiem.

Sertifikācija atbilstoši ISO 14001 standartam apliecina, ka CrossChem savās darbībās vēlas darīt vairāk kā izpildīt noteiktās prasības vides jautājumos. Lai ražošanas gaitā radītu pēc iespējas mazāku kaitējumu videi, uzņēmums stingri monitorē un analizē resursu patēriņu, izejvielu un AdBlue® ražošanas, uzglabāšanas un transportēšanas procesus. Iegūstot šo sertifikātu, CrossChem ir izstrādājis vadlīnijas, pēc kurām ilgtspējas prakses īstenot ilgtermiņā.

“CrossChem ražotā pamatprodukta AdBlue® mērķis ir mazināt dīzeļdzinēju izplūdes gāzu kaitīgo izmešu nokļūšanu vidē. Tāpēc rūpējamies, lai arī mūsu darbība mazinātu savu ietekmi uz vidi. Vēlamies kvalitāti uzturēt ne tikai mūsu produktos, bet arī pārvaldības sistēmās – ieklausāmies mūsu klientu vajadzībās un operatīvi reaģējam uz pieprasījumu, nodrošinot nepieciešamo dinamiku mūsu un klientu biznesa attīstībai, kas nereti nozīmē arī unikālu, citviet nepieejamu risinājumu īstenošanu,” tā Ričards Andersons, CrossChem valdes priekšsēdētājs.

Vienlaicīgi CrossChem pierādījis atbilstību arī ISO 9001 prasībām, kas apstiprina uzņēmuma augsto kvalitātes latiņu, apmierinot gan klientu vēlmes, gan normatīvās prasības. Sertifikāts apliecina uzņēmuma kvalitātes vadības sistēmas sakārtotību – no ražošanas līdz galaproduktam.

Par AdBlue®:

AdBlue® ir dīzeļdegvielas piedeva, kas būtiski samazina automašīnu izplūdes gāzu kaitīgo izmešu nokļūšanu vidē, neitralizējot apmēram 98% no visiem dīzeļdzinēja radītajiem slāpekļa oksīdiem (NOx) nekaitīgā slāpeklī un ūdens tvaikos. AdBlue® var lietot tādos transportlīdzekļos, kas aprīkoti ar selektīvo katalītisko reducēšanas sistēmu (SCR).

Tuvākajās desmitgadēs dīzeļdegviela būs ekonomiski izdevīgākais degvielas veids kravas pārvadājumu, lauksaimniecības un komunālo pakalpojumu nozarēs, tāpēc AdBlue® ir viena no iespējām, kā nozarei globālā mērogā tuvoties Eiropas zaļā kursa nospraustajiem mērķiem, samazinot kaitīgos izmešus.

Par CrossChem:

SIA CrossChem ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums un vienīgais VDA sertificētais dīzeļdzinēju izplūdes sistēmas attīrīšanas šķidruma AdBlue® ražotājs Baltijā, kas kopš 2007. gada nodrošina Latvijas un pasaules lielākos transporta parkus, degvielas uzpildes staciju ķēdes un neskaitāmi daudz gala patērētājus ar šo transporta nozarei svarīgo produktu. CrossChem ir vairāk kā 15 rūpnīcas visā pasaulē, kā arī uzņēmums nodrošina eksportu uz vairāk kā 60 pasaules valstīm.

Informāciju sagatavoja Ronalds Sirba, SIA CrossChem Mārketinga daļas vadītājs. Kontakti: 25783291, ronalds.sirba@crosschem.lv. Publicitātes foto. 

Avots
SIA CrossChem

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri