Pārlekt uz galveno saturu

COBALT kļūst par Nasdaq First North Sertificēto konsultantu

Nasdaq (Nasdaq: NDAQ) paziņo, ka no 2022.gada 23.februāra zvērinātu advokātu birojs COBALT kļūst par Sertificēto konsultantu Nasdaq First North tirgū Latvijā.

Sertificētā konsultanta statusa iegūšana ļauj COBALT konsultēt uzņēmumus ar ambīcijām ienākt First North tirgū Latvijā. Sertificētā konsultanta uzdevums ir sniegt atbalstu uzņēmumam sagatavošanās procesā, kā arī sniegt nepieciešamo atbalstu un konsultācijas pēc iekļaušanas First North tirgū.

"Kapitāla piesaistes pievilcība caur biržu uzņēmēju redzējumā būtiski pieaug, un tas nozīmē, ka profesionāla padomdevēja atbalsts uzņēmumiem IPO ceļā uz biržu būs nozīmīgs veiksmes faktors," uzsvēra Nasdaq Riga valdes priekšsēdētāja Daiga Auziņa-Melalksne. "Sveicam COBALT ar pievienošanos Nasdaq First North sertificēto konsultantu saimei, un novēlam panākumus, sniedzot atbalstu Latvijas avangarda uzņēmumiem izaugsmes kapitāla piesaistīšanā."

"Darījumi kapitāla tirgos ir pieskaitāmi pie COBALT prakses jomām, kurā saskatām lielu potenciālu mūsu klientiem sekmēt to biznesa attīstību jaunā līmenī. Ar gandarījumu secinām, ka First North tirgus ir kļuvis par progresīvu kapitāla piesaistes platformu, paverot arvien plašākam komersantu lokam pieeju jauniem finanšu avotiem. Iegūto First North sertificētā konsultanta statusu uztveram kā nozīmīgu papildinājumu mūsu pakalpojumu spektrā un ceram, ka jau tuvākā nākotnē ar šo instrumentu palīdzību mums būs iespēja veicināt klientu biznesa mērķu sasniegšanu," pauda COBALT partneris Edgars Lodziņš.

COBALT ir cieši integrēta advokātu biroju pārrobežu apvienība, kas sniedz augstas kvalitātes juridiskos pakalpojumus Baltijā un Baltkrievijā, apvienojot vairāk nekā 250 advokātus, juristus un administrācijas darbiniekus. COBALT juristu komanda piedāvā augstākā līmeņa juridiskos risinājumus visās komersantiem nozīmīgajās prakses jomās un regulāri pārstāv klientu intereses reģiona vissarežģītākajos darījumos un strīdos.

Nasdaq First North tirgus ir piemērots augošiem uzņēmumiem izaugsmes kapitāla piesaistīšanai un atpazīstamības veicināšanai, saņemot visas publiska uzņēmuma priekšrocības. Savukārt investoriem First North tirgus sniedz iespēju piedalīties uzņēmuma izaugsmes stāstā. First North ir alternatīvais tirgus, kas var kalpot par pirmo soli ceļā uz regulēto tirgu. First North Sertificētie konsultanti ir finanšu nozares un biznesa konsultāciju speciālisti, kuri ir apmeklējuši biržas organizēto First North apmācību kursu. Pilns Baltijas First North Sertificēto konsultantu saraksts pieejams mājaslapā: nasdaqbaltic.com.

Nasdaq Baltija ir reģionāls vērtspapīru tirgus, kas ietver Nasdaq Tallinn, Nasdaq Riga un Nasdaq Vilnius biržas, kā arī Nasdaq CSD centrālo vērtspapīru depozitāriju. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet nasdaqbaltic.com.

Informāciju sagatavoja Dace Bulte, Korporatīvo komunikāciju vadītāja Nasdaq Riga un Nasdaq CSD. Publicitātes foto. 

Avots
Nasdaq Riga

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri