Pārlekt uz galveno saturu

Biznesa augstskola Turība izveido Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas laboratoriju

Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas laboratorija (IKTL) ir Biznesa augstskolas Turība radīta laboratorija, kuras ietvaros tiks realizēti dažādi studiju kursi esošajiem un topošajiem studentiem, piemēram, kā “Mašīnapmācība un inteliģentā analītika“, “Dizaina domāšana IT industrijā“, “Lietu internets“, “Zaļās IT sistēmas un metodes“, “Programatūras izstrāde modelēšanai un imitācijai“ un “Robotika“. Katrā studiju kursā studentiem tiks piedāvātas dažādas iespējas un pielietošanas veidi kā izmantot IKTL, tādējādi nodrošinot zināšanu bāzes pamatu. Ar dažādu iekārtu palīdzību, studentiem tiks veidota plašāka izpratne par Informācijas tehnoloģijas iespējām un to priekšrocībām.

Ņemot vērā, ka laboratorija nupat tikai ir izveidota, neviens šīs programmas izlaidums nav vēl bijis, tomēr studenti jau ir bijuši praksēs un strādā lielākajos Latvijas IT uzņēmumos.

“Ir acīmredzami, ka tehnoloģijas vēlamies pielietot un arī radīt arvien vairāk. Vienīgais šķērslis, kas jāpārvar šobrīd ir laiks, jo telpa un zaļais starta signāls IKTL darbībai ir sācies,” norāda Biznesa augstskolas Turība IT virziena vadītājs Jānis Pekša.

IKTL misija ir zināšanu veidošana un izplatīšana Informācijas tehnoloģijās Latvijā un pasaulē, veidojot kvalitatīvu un visaptverošu tehnoloģiju infrastruktūru. Tā tiek īstenota izmantojot pasaules klases piemērus kā Massachusetts Institute of Technology un Stanford University, ļaujot veidot studentiem ceļu uz to panākumiem. Uz studentu orientētas praktiskās nodarbības ar mērķi virzīt uz patstāvīgu darbu ar inovatīviem nākotnes risinājumiem.

IKTL vīzija ir veidot un uzturēt efektīvu darbības vidi un nodrošināt kvalitatīvus, ātrus, rentablus un uzticamus tehnoloģiju pakalpojumus, sadarbībā ar Informācijas tehnoloģijas uzņēmumiem, kuri ir lieli spēlētāji ne tikai Latvijas tirgū, bet arī pasaules līmenī. Šobrīd sadarbība ir uzsākta ar tādiem uzņēmumiem kā Accenture Latvija, Kleintech Software, Visma Enterprise, TestDevLab, TietoEVRY u.c.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri