Pārlekt uz galveno saturu

Biedrības un nodibinājumi var pretendēt uz Valmieras novada pašvaldības līdzfinansējumu projektu īstenošanai

Biedrības un nodibinājumi var pretendēt uz Valmieras novada pašvaldības līdzfinansējumu projektu īstenošanai.

Saskaņā ar pašvaldības noteikumiem "Par Valmieras novada pašvaldības līdzfinansējuma piešķiršanas kārtību biedrību un nodibinājumu Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu vai Šveices finansēto projektu ieviešanai" uz pašvaldības finansiālu atbalstu var pretendēt biedrības vai nodibinājumi, kas ir izturējuši projektu konkursu, piemēram, Lauku atbalsta dienesta "Leader" projektu, un ieguvuši apstiprinājumu potenciāli saņemt finansējumu no atbalsta programmām sabiedriskā labuma projekta vai tā aktivitāšu ieviešanai Valmieras novada administratīvajā teritorijā.

Pretendents pašvaldības līdzfinansējumu vienam projektam var pieprasīt ne vairāk kā 3000 eiro apmērā no summas, kas nepieciešama projekta īstenošanai nepieciešamo attiecināmo izmaksu segšanai.

Pretendents pašvaldībai pieteikuma dokumentus var iesniegt personīgi, nosūtot pa pastu pašvaldībai, Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā, LV-4201 vai uz pašvaldības e-pastu pasts@valmierasnovads.lv, noformējot tos ar drošu elektronisko parakstu.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri