Pārlekt uz galveno saturu

Biedrība "Green Tech HUB" kandidē uz iekļūšanu globālajā tīklā "Impact Hub"

Jau vairāk kā pusgadu notiek atlase un apmācības jauno kandidātu iekļaušanai globālajā tīklā Impact Hub. Savu dalību uz Impact Hub Liepāja statusu pieteikusi arī biedrība Green Tech Hub, potenciāli kļūstot par pirmo Impact Hub pārstāvi Baltijas valstīs.

"Starptautisko tīklu Impact Hub mēs redzam kā ļoti rosīgu kopienu visdažādākajiem cilvēkiem un viņu līdzi nestajām idejām. Tā ir mājvieta novatoriem, jaunuzņēmumiem, studentiem, sociāliem uzņēmumiem, sapņotājiem un darītājiem, kuri rada un vēlas radīt taustāmus risinājumus pasaules aktuālākajām problēmām. Nav piemērotākas vietas Baltijā par Liepāju, kur tapt vienai no Impact Hub lokācijām, lai iedvesmotu uzņēmējus un sabiedrību kopumā rosināt pozitīvas pārmaiņas dažādos kontekstos un jo īpaši ekonomikā, pierādot, ka nākotnes biznesa peļņa atrodama projektos, kas palīdz ne tikai cilvēkam, bet arī planētai," stāsta Green Tech Hub valdes locekle Zande Feldmane.

Impact Hub ir pasaulē lielākais uzņēmēju un uzņēmīgu kopienu tīkls, kurā jau šobrīd darbojas vairāk kā 15 500 uzņēmēji no 5 kontinentiem, 55 valstīm un vairāk kā 100 dažādās pilsētām. Pārstāvēto uzņēmumu starpā ir tādi pasaulē zināmi zīmoli kā Adidas, Ikea, BMW Foundation, GoDaddy, Pasaules dabas fonds, Booking.com, Vodafone un daudzi citi. Impact Hub mērķis ir kalpot kā starptautiskai platformai, kas ierosina jaunu sadarbības formu veidošanos, iniciē ilgtspējīgus projektus un inovatīvus risinājumus.

"Mūsu pieteikums uz Impact Hub Liepāja ir progresējis līdz trešajai fāzei jeb esam saņēmuši kandidāta statusu, kam cerams sekos Impact Hub licences saņemšana, biedrības Green Tech HUB rebrendings un aktivitāšu kopums sākot no 2022.gada. Esam pavadījuši vairāk kā 100 stundas tiešsaistes apmācībās un tikšanās reizēs, kā arī veltījuši divtik ilgu laiku dažādu dokumentu sagatavošanai, lai pierādītu savu atbilstību Impact Hub statusa iegūšanai. Kļūstot daļai no starptautiski atzīta tīkla, varēsim veidot partnerības Ziemeļvalstīs, Eiropas un visas pasaules kontekstā saistībā ar pilsoniskās sabiedrības iniciatīvām un dalīties pieredzē, kā arī iesaistīt biedrus dažādu kopienu aktivitātēs un publiskā viedokļu paušanā. Proti, jau šobrīd veidojam sadarbības formas ar esošiem globālā tīkla pārstāvjiem, piemēram, Impact Hub Leipzig Vācijā," uzsver Zane Feldmane.

Impact Hub ir vieta, kur kolektīvas rīcības risina gan globālus izaicinājumus, kā nabadzība, bads, zema izglītības kvalitāte, dzimuma līdztiesība, pieeja tīram ūdenim, enerģijas resursu patēriņš, ekonomikas augšupeja, gan katrai lokācijas vietai un kopienām aktuālas problēmas. Impact Hub Liepāja pavērs iespēju gan Liepājas, gan visas Baltijas uzņēmumiem, biedrībām un organizācijām būt daļai no spēcīgas vispasaules kopienas un kopā veidot taisnīgu un ilgtspējīgu pasauli.

Biedrība Green Tech HUB veicina Latvijas sabiedrības ilgtspējīgu attīstību un līdzdalību inovatīvās un radošās iniciatīvās, iedrošinot sabiedrību kopumā un atsevišķus tās dalībniekus uz pašizaugsmi, uzņēmīgumu un ilgtspējīgu domāšanu, īpaši akcentējot "zaļās" domāšanas elementus. Uzzini vairāk un kļūsti par biedru šeit: https://www.greentechhub.lv/

Uzzini vairāk par starptautisko tīklu Impact Hub šeit: https://impacthub.net/about-us/

Informāciju sagatavoja Daira Bērtule, Sabiedrisko attiecību vadītāja / PR Manager Biedrība "Green Tech HUB". Publicitātes foto. 

Avots
Green Tech HUB

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri