Pārlekt uz galveno saturu

Baltijas un Polijas transporta ministri turpina darbu pie ierobežojumiem transporta nozarē pret Krievijas agresiju Ukrainā

Satiksmes ministrs Tālis Linkaits otrdien, 5. aprīlī, tikšanās laikā ar Lietuvas, Igaunijas un Polijas transporta nozares ministriem pārrunāja valstu transporta sektora kopīgu turpmāko rīcību, reaģējot uz Krievijas agresiju Ukrainā.

Ministri bija vienisprātis, ka Eiropas Komisijas piedāvātā piektā sankciju pakotne pret Krieviju un Baltkrieviju, kas iekļauj arī ierobežojumus ostu un sauszemes transporta jomā, ir vērtējama kā solis uz priekšu un pauda cerību, ka ES dalībvalstis spēs šonedēļ par to vienoties.

Tomēr tikšanās dalībnieki vienojās sagatavot priekšlikumus reģionāliem ierobežojumiem, ja ES līmenī vienošanās netiks panākta.

Sanāksmē ministri pauda pārliecību, ka sankcijām jābūt iedarbīgām, uz mērķi vērstām un vislabākos rezultātus var sasniegt visas Eiropas kopīga pretreakcija Krievijas agresijai Ukrainā.

Sanāksmē piedalījās Latvijas satiksmes ministrs Tālis Linkaits, Polijas infrastruktūras ministrs Andžejs Adamčiks (Andrzej Adamczyk), Lietuvas transporta un komunikāciju ministrs Marius Skodis un Igaunijas ekonomikas lietu un infrastruktūras ministrijas valsts sekretāra vietnieks Kaupo Lanerands (Kaupo Laanerand).

Informāciju sagatavoja Satiksmes ministrijas Komunikācijas nodaļa. Kontakti: 67028003komunikacijas@sam.gov.lv.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri