Pārlekt uz galveno saturu

Atvērta pieteikšanās komunikācijas nozares konkursā "Mi:t&Links. Baltic Communication Awards 2022"

Ir atvērta pieteikšanās vērienīgajā komunikācijas nozares konkursā "Mi:t&Links. Baltic Communication Awards 2022", ko organizē "Latvijas komunikācijas asociācija" (LaKA). LaKA aicina valsts, privātā un nevalstiskā sektora komunikācijas profesionāļus pieteikt savus spilgtākos un rezultatīvākos darbus 2021.gadā.

"Mi:t&Links. Baltic Communication Awards" ir Baltijas komunikāciju nozares gada galvenais notikums un ar šādu nosaukumu tas norisinās jau astoto gadu. Organizējot komunikācijas darbu konkursu, nozare iestājas par labākiem standartiem, jo tā ir iespēja ne vien iegūt novērtējumu, bet arī sekot labāko sniegumam soli pa solim no priekšizpētes, stratēģijas, īstenošanas metodēm līdz sasniegtajiem rezultātiem. Starptautiskā konkursa žūrija vairākkārt ir akcentējusi augstos kvalitātes rādītājus Baltijas reģionā, kas daļēji ir arī konkursa sasniegums.

"Konkursa mērķis ir izcelt gada izcilākos komunikācijas darbus un paaugstināt nozares standartus mācoties vienam no otra. Tāpēc ik gadus cenšamies pielāgot konkursa kategorijas tam, kas ir aktuāls sabiedrībā un nozarē. Šogad ieviesām divas jaunas kategorijas - "Storytelling" un "Covid-19 Communication"," skaidro Antra Bork-Ržečicka, LaKA padomes locekle un konkursa organizatore.

"Storytelling" ir pilnīgi jauna kategorija, taču tā, mūsuprāt, izceļ komunikācijas lomu. Proti, tā ir zīmola vai organizācijas prasme izmantot stāstu un stāstījumu, lai sasniegtu savus mērķus - veidot tēlu, stiprināt atpazīstamību, vairot lojalitāti un uzticību vai skaidrot organizācijas darbību utt.. Turklāt stāsts var būt īss, spilgts brīdis vai ilgākā laikā īstenots, balstīts ilgtermiņa stratēģijā. Uzskatāmi vārda spēku varam novērtēt, kad viens neveikls izteiciens sagrauj gadiem veidotu reputāciju un otrādi - īstie vārdi īstajā laikā maina procesu ritējumu," piebilst Bork-Ržečicka.

Savukārt "Covid-19 Communication" apvieno pērn divas atsevišķās kategorijas "C19State" un "C19Business". Šogad aicinām komunikācijas profesionāļus no privātā sektora un valsts sektora kampaņas, kas saistītas ar kovidu, iesniegt šajā vienotajā kategorijā.

Šogad kopumā konkursā speciālisti varēs pieteikt savus darbus 18 kategorijās. Plašāk ar kategorijām var iepazīties konkursa tīmekļa vietnē https://miitandlinks.com/en/categories.

Visus pieteikumus vērtēs starptautiska, neatkarīga žūrija, kas katrā kategorijā atlasīs četrus labākos darbus, kurus to autori varēs prezentēt žūrijai 2022.gada 18.martā un ko ikvienam interesentam būs iespēja skatīties tiešsaistē. Konkursa "Mi:t&Links. Baltic Communication Awards 2022" uzvarētāji tiks paziņoti 18.martā pēc visu dalībnieku prezentācijām.

Aizvadītājā gadā konkursā tikta saņemti 175 darbi no trīs valstīm, kas ir par 12% vairāk nekā gadu iepriekš. Visvairāk darbu tika iesniegts sociālo kampaņu kategorijā, ilgtspējīgās un sociālās atbildības kategorijā, kā arī publiskā sektora un C19 privātā sektora kategorijās. Latvijas gada aģentūras balvu un galveno balvu "Grand Prix" ieguva komunikācijas aģentūra "Golin Riga", saņemot desmit balvas astoņās konkursa kategorijās. Lietuvā gada balvu ieguva aģentūra HAVAS CREATIVE.

"Mi:t&links. Baltic Communication Awards" ir ikgadējs starptautisks komunikācijas nozares konkurss, kura mērķis ir dot iespēju industrijas profesionāļiem dalīties ar labāko praksi, kā arī godalgot labākos projektus un kampaņas. Konkursu rīko LaKA sadarbībā ar komunikāciju aģentūru "Public ID". LaKA šobrīd apvieno 14 vadošos Latvijas komunikācijas nozares uzņēmumus ar augstiem profesionalitātes, ētikas standartiem un darbības principiem, kā arī ar izciliem darba rezultātiem sabiedrisko attiecību pakalpojumu sniegšanas jomā.

Plašāka informācija par konkursu un darbu pieteikšanu: miitandlinks.com, kā arī konkursa profilos sociālajos tīklos "Facebook", "Twitter" un "Linkedin".

Informāciju sagatavoja Ieva Bethere, "Mi:t&Links. Baltic Communication Awards 2022". Kontakti: 29550199, ieva.bethere@publicid.lv. Publicitātes foto.

Avots
Mi:t&Links

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri