Pārlekt uz galveno saturu

Atgādinājums par iespēju pieteikties Pasaules Uzņēmējdarbības kausa nacionālajam finālam

Jau trešo gadu Swedbank aicina uzņēmējus pieteikties Pasaules Uzņēmējdarbības kausa (Entrepreneurship World Cup 2024) nacionālajam finālam. Lai pārbaudītu savus spēkus un biznesa idejas potenciālu starp pasaulē labākajiem, uzņēmēji aicināti pieteikties nacionālajam finālam līdz 19.janvāra pl. 23.59. Nacionālajai atlasei var pieteikties jebkurš Latvijā reģistrēts uzņēmums, kas dibināts pēdējo desmit gadu laikā. Pasaules Uzņēmējdarbības kausa nacionālā fināla rīkotāji ir Swedbank sadarbībā ar partneriem – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK), Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA), jaunuzņēmumu asociāciju Startin.LV, kā arī informatīvo atbalstītāju TechChill.

Pieteikties līdz 19. janvārim var ikviens uzņēmums, kas:

  • ir reģistrēts Latvijā
  • dibināts pēdējo 10 gadu laikā (sākot no 2014. gada ieskaitot)

Pasaules Uzņēmējdarbības kausa mērķis ir veicināt dažādu valstu, tostarp arī Latvijas, uzņēmumu konkurētspēju globālā tirgū, kā arī stiprināt Latvijas uzņēmēju pārliecību par savu biznesa ideju, augt straujāk un gūt starptautisku pieredzi. Piesakoties Pasaules Uzņēmējdarbības kausam, uzņēmumiem ir iespēja konkurēt uz vienu no piecām vietām Latvijas nacionālajā finālā, kas norisināsies 2024. gada martā.

No nacionālā fināla līdz starptautiskām sacensībām Saūda Arābijā.

Latvijas nacionālā fināla uzvarētājs tālāk sacentīsies starp TOP 100 pasaules uzņēmējiem par ceļazīmi uz globālo finālu Rijādā, Saūda Arābijā un balvu fondu 1 miljons ASV dolāru apmērā, kā arī papildu investīciju iespējām un atbalstu globālai izaugsmei. Šī ir unikāla iespēja pārstāvēt Latviju starptautiski un gūt globālu atpazīstamību.

Vairāk informācijas un pieteikšanās šeit

Avots
EEN

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri