Pārlekt uz galveno saturu

Ar AS DelfinGroup atbalstu notiks bezmaksas mācības jauniešiem konkurētspējas paaugstināšanai darba tirgū

Jau šonedēļ ar Latvijas finanšu nozares koncerna AS DelfinGroup atbalstu vairāk nekā 200 jaunieši no visas Latvijas uzsāks bezmaksas mācības, lai apgūtu jaunas digitālās prasmes un paaugstinātu savu konkurētspēju darba tirgū. Apmācību kurss Apgūsti nozari: digitālais mārketings notiks hibrīdformā, tādējādi dodot iespēju zināšanas apgūt plašai interesentu grupai visā Latvijā.

Apmācības organizē sociālais uzņēmums un jauniešu iespēju platforma Visas Iespējas un organizācija Delve, un to mērķis ir veicināt veiksmīgu jauniešu iekļaušanos darba vidē - īpaši to, kas dēļ materiālajiem ierobežojumiem, dzīvesvietas vai citiem apstākļiem citādi nevarētu piedalīties šādās apmācībās. Interese par apmācībām ir ļoti liela - tām pieteicās vairāk nekā 350 jaunieši no vairāk nekā 30 Latvijas pilsētām.

"Attālinātais apmācību formāts ir nākotne, un šī brīža situācija ir pierādījusi, ka daudzi uzņēmumi, valsts un izglītības iestādes ir gatavas un spējīgas produktīvi strādāt šādā formātā. Mēs esam tie, kas vēlas spert soli pretī nākotnei un palīdzēt jauniešiem pielāgoties izmaiņām un prasībām Latvijas darba tirgū - un šis ir tikai sākums!" pārliecināts Visas Iespējas dibinātājs Gustavs Mārtiņš Upmanis.

"Apmācības jauniešiem sniedz iespēju apgūt šodienas darba tirgū novērtētas zināšanas, palielinot viņu iespējas atrast darbu, tai skaitā - ar iespēju to veikt attālināti. Šīs kompetences ir vērtīgas ne vien Covid-19 radīto apstākļu kontekstā, tās sniedz arī jaunas darba iespējas jauniešiem reģionos, kur atbilstošas darba iespējas ir ierobežotākas," skaidro AS DelfinGroup valdes loceklis Ivars Lamberts "AS DelfinGroup kā sociāli atbildīgs uzņēmums aktīvi piedalās ilgtspējīgas sabiedrības veidošanā, sniedzot cilvēkiem iespējas un veicinot iekļaušanu, dažādību, vienlīdzību un labklājību, un tas ir iekļauts arī uzņēmuma korporatīvās sociālās atbildības vadlīnijās. Mēs esam pārliecināti, ka, iedodot jauniešiem zināšanas un iemaņas šodien, ieguvēji ir visa sabiedrība ilgtermiņā, tādēļ plānojam šāda veida pasākumus atbalstīt arī turpmāk."

Kurss Apgūsti nozari: digitālais mārketings ir bezmaksas apmācības jauniešiem vecumā no 16 līdz 24 gadiem, kurās būs iespējams iegūt zināšanas un praktiskas prasmes, kas nepieciešamas strādājot vienā no šodienas perspektīvākajām nozarēm - digitālajā mārketingā. Nodarbības vadīs grafiskā dizainere un videogrāfe uzņēmumā Gamechanger Audio Alise Golovacka un kā vieslektori piedalīsies daudzi pieredzējuši jomas speciālisti gan no Latvijas, gan ārzemēm - sociālo tīklu menedžere un satura veidotāja no Swiss Post Sāra Belgasema (Sarah Belgacem), influenceris un video satura veidotājs Edgars Feščenko (Fresh), digitālais stratēģis Anjels Bāga (Aniel Bhaga), digitālās kopienas EcomHub izveidotājs Gustavs Gotauts un citi eksperti digitālā mārketinga jomā. Mēneša garumā jaunieši apgūs digitālo mārketingu, sociālo mediju analītikas rīkus, video un stāstu veidošanu, sociālo tīklu pārvaldīšanu un grafisko dizainu. Liels uzsvars tiks likts uz praktiski pielietojamām zināšanām un darbošanos mazās grupās, attīstot mārketinga stratēģijas dažādiem jaunuzņēmumiem. Noslēguma darbu jaunieši prezentēs žūrijai, kas ir arī potenciālie darba devēji, tādējādi darba aizstāvēšana vienlaikus ir iespēja beigt apmācības ar reāla darba piedāvājumu.

Iepazīties ar apmācību programmu iespējams Visas Iespējas mājaslapā: ej.uz/digitala-marketinga-apmacibas

Par AS DelfinGroup

AS DelfinGroup ir licencēts uz tehnoloģijām balstīts finanšu nozares koncerns, kas dibināts 2009.gadā un strādā ar zīmoliem Banknote un VIZIA. Uzņēmums pastāvīgi attīsta un piedāvā patēriņa aizdevumus, aizdevumus senioriem, nomaksas pakalpojumus, lombarda aizdevumus un lietotu un mazlietotu preču tirdzniecību vairāk kā 90 filiālēs visā Latvijā, kā arī tiešsaistē. AS DelfinGroup vairāk kā 270 profesionāļu komanda vidēji mēnesī izsniedz 35 tūkstošus aizdevumu. Uzņēmuma kopējais reģistrēto klientu skaits pārsniedz 400’000 klientu. AS DelfinGroup kopš 2014.gada ir pazīstams Nasdaq Riga biržā kā obligāciju emitents un kopš 2021.gada kā akciju emitents Baltijas Oficiālajā sarakstā. Uzņēmuma 2021.gadā veiktais IPO bija lielākais Latvijas vēsturē pēc investoru skaita, piesaistot gandrīz 6000 jaunus akcionārus. Uzņēmums veic regulāru ik ceturkšņa dividenžu izmaksu. 2020.gadā uzņēmuma kredītportfelis sasniedza 34.6 miljonus eiro, EBITDA bija 9.3 miljoni eiro un peļņa pirms nodokļiem par dividendēm sasniedza 4.65 miljonus eiro. Uzņēmuma ilgtspējas pamatā ir fokuss uz korporatīvo pārvaldību, fintech inovācijām, atbildīgu aizdevumu izsniegšanu, finanšu iekļaušanu un aprites ekonomikas veicināšanu. Uzņēmums strādā ar peļņu katru gadu kopš 2010.gada.

Par Visas iespējas

Visas Iespējas ir sociāls uzņēmums, jauniešu platforma, kas apkopo informāciju, lai palīdzētu jauniem

cilvēkiem attīstīt savu potenciālu. Papildus platformas darbībai, regulāri tiek īstenoti arī dažādi pasākumi un apmācības ar mērķi savest kopā jauniešus ar kompāniju, kā arī dažādu organizāciju pārstāvjiem un to piedāvātajām iespējām. Katru mēnesi platformai ir vairāk nekā 10 000 apmeklējumu no jauniešiem visā Latvijā, kā arī tajā ir reģistrējušās vairāk nekā 150 nevalstiskās organizācijas, kas aktīvi ievieto dažādas, jauniešiem atbilstošas iespējas. Visas Iespējas pamatmērķis ir izveidot un attīstīt platformu, kurā jaunieši, neatkarīgi no savām interesēm un finanšu iespējām spētu atrast sev atbilstošas iespējas, tādējādi attīstot savu potenciālu. Pavisam nesen - 2021.gada septembrī platforma paplašinājās, kopīgi ar partneriem atverot līdzīgu platformu vēl divās valstīs - Anglijā un Ziemeļmaķedonijā.

Informāciju sagatavoja Kristaps Bergmanis, AS DelfinGroup valdes loceklis. Kontakti: 26189988, kristaps.bergmanis@delfingroup.lv. Foto: 

  Avots
  AS DelfinGroup

  Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

  Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
  Reģistrēties

  Mūsu partneri