Pārlekt uz galveno saturu

AMULET uzsaukumā veicinās atbalstu saistībā ar jaunu tehnoloģiju un sistēmu izstrādi dažādās nozarēs

AMULET https://amulet-h2020.eu/ ir ES finansēts inovācijas projekts. Ierosinātajām darbībām būtu jāattiecas uz demonstrācijas darbību izstrādi un ieviešanu saistībā ar tehnoloģijām un sistēmām, kas piemērojamas tieši vienam no atklātajiem izaicinājumiem, par kuriem ir publiski paziņots ar šo atklāto uzaicinājumu. Viens no trīs vieglo materiālu veidiem (kompozīti uz polimēru bāzes, keramikas matricas kompozītmateriāli un vieglo metālu sakausējumi) četriem industriālajiem tirgiem: automobiļu, kosmosa un aeronautikas, enerģētikas un celtniecības. Priekšroka tiek dota priekšlikumiem, kuru mērķis ir sasniegt tehnoloģiju gatavības līmeni (TRL) 7, sākot no TRL 4–5. Projekti jāierosina mikrokonsorcijam, kurā ir vismaz 2 un ne vairāk kā 3 neatkarīgas juridiskās personas, tostarp tikai MVU, kas reģistrēti pirms Amulet 1. atklātā uzaicinājuma izsludināšanas un dibināti:

✓ Eiropas Savienības dalībvalstis un tās aizjūras zemes un teritorijas (AZT),

✓ H2020 asociētās valstis vai

✓ Apvienotā Karaliste.

AMULET partneri NEVAR būt iesaistīti šajos konsorcijos (vai to saistītie uzņēmumi vai darbinieki, pastāvīgie līdzstrādnieki).

Iesniegšana notiek izmantojot pieteikuma veidlapu, kas pieejama: https://amulet h2020.fundingbox.com/

Pirmajā atklātajā konkursā AMULET atlasīs līdz 26 projektiem. Izvēle par atklāta konkursa priekšlikumiem tiks veikti piecu posmu procesā.

● Pirmajā posmā priekšlikumi tiks pārbaudīti pēc atbilstības kritērijiem.

● Otrais posms ietvers ārējo novērtēšanu, lai atbilstoši novērtētu piedāvājumu kritērijiem (3 neatkarīgi eksperti katrā priekšlikumā).

● Trešajā darbībā tiks iesaistīta AMULET atlases komiteja (vadības komiteja + 3 ārējie eksperti), lai izvēlētos priekšlikumus, kas būs uzaicināti uz žūrijas dienu, pamatojoties uz ārējā novērtējuma rezultātiem un AMULET projekta mērķi.

● Ceturtajā darbībā tiks iesaistīta AMULET atlases komiteja (vadības komiteja + Ārējā konsultatīvā padome), lai atlasītu finālistus, pamatojoties uz žūrijas dienas lēmumiem un vērtēšanas kritērijiem. 

● Piektais solis ietvers juridisko dokumentu pārskatīšanu pirms apakšdotācijas piešķiršanas un līguma parakstīšanas.

Papildinformāciju skatiet rokasgrāmatā pretendentiem. 

Plašāka informācija pieejama šajās mājaslapās:

Pieteikuma forma: https://amulet-h2020.fundingbox.com/apply

Palīdzība: https://spaces.fundingbox.com/spaces/i4ms-amulet

E-pasts plašākai informācijai: info.amulet@fundingbox.com

Mājaslapa: https://amulet-h2020.fundingbox.com/

Detalizētāk par projektu: https://amulet-h2020.eu

Avots
LZP / AMULET

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri