Pārlekt uz galveno saturu

ALTUM aicina uz vebināru par efektīvu daudzdzīvokļu namu renovāciju

Tuvojoties daudzdzīvokļu namu energoefektivitātes programmas apguves termiņiem, Attīstības finanšu institūcija ALTUM aicina projektu vadītājus, būvniekus, māju vecākos un citus interesentus pievienoties bezmaksas vebināram par efektīvu un ātru ēku renovācijas projektu vadību.

Vebinārs norisināsies tiešsaistē šo ceturtdien, 3.februārī, plkst. 10.00: https://bit.ly/3KGMblP. Pasākuma laikā ALTUM eksperti dalīsies ar praktiskiem padomiem par to, kā izvairīties no biežāk pieļautajām kļūdām, kas kavē veiksmīgu projekta uzsākšanu un pabeigšanu.

Ieva Vērzemniece, ALTUM Energoefektivitātes programmu departamenta vadītāja: "Daudzdzīvokļu māju renovācija šobrīd ir ļoti aktīvā projektu īstenošanas fāzē. Lai ātrāk nonāktu līdz renovācijas uzsākšanai un ēkas nodošanai ekspluatācijā, ļoti svarīga ir kvalitatīva dokumentācija. Tāpēc esam apkopojuši biežāk uzdotos jautājumus un vebinārā dalīsimies ar pieredzēm, atziņām un ieteikumiem, kas radušies, organizējot iepirkumus un dokumentējot būvniecību. Visiem projektu īstenotājiem vēlamies arī vēlreiz atgādināt, ka māju atjaunošanas darbiem šajā programmā jābūt pabeigtiem 2023.gada 30.jūnijā, lai varētu saņemt ES programmas grantu 50% apmērā no attiecināmajām izmaksām."

Vebināra programma un dalībnieki:

Daina Pulkstene, ALTUM Juridiskā nodrošinājuma daļas vadītāja

• Pierādījumi izvēlētā piedāvājuma līgumcenas atbilstībai tirgus cenai

• Nosacījumi piegādātāju atlasē, kas negatīvi ietekmē konkurenci un iepirkuma norisi

• Nosacījumi, kas apgrūtina līguma izpildi

Inese Romānova, ALTUM Daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes daļas vadītāja

• Process, ja neattiecināmās izmaksas tiek finansētas daudzdzīvokļu mājas būvdarbu atbalsta programmas ietvaros

• Joprojām aktuāli termiņi no iepirkuma norises atzinuma saņemšanas līdz granta līguma noslēgšanai

Didzis Skrodelis, ALTUM Energoefektivitātes kompetences daļas vadītājs

• Kā rīkoties, ja tāmes piedzīvo izmaiņas būvniecības gaitā?

Sev interesējošus jautājumus var sagatavot un uzdot iepriekš, rakstot e-pastu uz dmeprogramma@altum.lv.

ALTUM īsteno Daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes programmu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF). Ar ES fondu atbalstu iedzīvotāji iegūst mūsdienīgi siltinātas mājas, kas būtiski samazina enerģijas patēriņu (mazāk par 90kwh/m2). Siltinot mājas, iedzīvotāju biedrības un apsaimniekotāji projektu gaitā var veikt arī šo māju labiekārtošanu: apkures, fasāžu, durvju, kāpņu un citu mezglu remontu un nomaiņu.

Informāciju sagatavoja Sandra Eglīte, ALTUM sabiedrisko attiecību speciāliste. Kontakti: 26577810, sandra.eglite@altum.lv.

  Avots
  ALTUM

  Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

  Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
  Reģistrēties

  Mūsu partneri