Pārlekt uz galveno saturu

airBaltic saņem pirmo vietu Ilgtspējīgu zīmolu indeksā Latvijas transporta un ceļojumu nozarē

Latvijas lidsabiedrība airBaltic saņēmusi augstāko vērtējumu starp Latvijas zīmoliem Eiropas Ilgtspējīgu zīmolu indeksā (Sustainable Brand Index) transporta un ceļojumu nozarē. Pētījums veikts laika posmā no 2021.gada decembra līdz 2022.gada februārim, un tajā tika analizēts, kā sabiedrības attieksme pret ilgtspēju ietekmē zīmola veidošanu, komunikāciju un uzņēmējdarbības attīstību.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: "Mums ir liels gods saņemt atzinību kā ilgtspējīgākajam zīmolam transporta un ceļojumu nozarē, kā arī vienam no ilgtspējīgākajiem zīmoliem Latvijā kopumā. Ilgtspēja ir mūsu darbības pamatā - kā mēs īstenojam biznesu, kā mijiedarbojamies ar cilvēkiem, kā rūpējamies par vidi, ieviešot videi labvēlīgu praksi it visur, kur to spējam. Mēs sevi redzam pasaules mērogā kā piemēru tam, ko darām. Mēs domājam zaļāk, mēs lidojam zaļāk."

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2021.gadā publiskojusi savu ikgadējo ilgtspējas ziņojumu, kurā apkopota informācija par airBaltic un tās meitasuzņēmumu ilgtspējas rādītājiem 2020.gadā. Detalizēts airBaltic ilgtspējas ziņojums ir pieejams lidsabiedrības mājaslapā: https://bit.ly/37ooVtk.

Ilgtspējīgu zīmolu indekss ir Eiropā lielākais neatkarīgais zīmolu pētījums par ilgtspēju, ko 2011.gadā izveidoja Zviedrijas aģentūra SB Insight. Tas ir neatkarīgs pētījums, kas iekļauj vairāk nekā 1 500 zīmolu, 35 nozares un 70 000 patērētāju aptaujas visa Eiropā (Ziemeļvalstis, Nīderlande un Baltijas valstis).

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) savieno Baltijas reģionu ar vairāk nekā 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. Pēdējos 25 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu, rentablu un starptautiski atzītu lidsabiedrību. airBaltic ir visatpazīstamākais Latvijas starptautiskais zīmols un nodrošina vairāk nekā 2,5% no Latvijas IKP. airBaltic veic lidojumus ar 33 Airbus A220-300 lidmašīnām. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. Skytrax airBaltic piešķīrusi piecu zvaigžņu vērtējumu par ieviestajiem Covid-19 drošības pasākumiem. Papildus tam lidsabiedrību drošības, piedāvājuma un Covid-19 novērtēšanas aģentūra Airlineratings.com iekļāvusi airBaltic starp TOP 20 pasaules aviokompānijām, kas visveiksmīgāk īstenojušas Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumus. 2018. un 2019.gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. 2019.gadā airBaltic saņēma Airline Strategy Nozares līderības balvu (Sector Leadership Award). airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995.gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,03% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,97%.

Aviācijas nozare netieši nodrošina gandrīz 30 000 darbavietu Latvijā, miljoniem cilvēku Rīgu izmanto kā tranzīta maršrutu, bet vēl vairāk cilvēku ierodas Latvijā. Katru gadu ārvalstu tūristi Latvijā iztērē vairāk nekā 750 miljonus eiro. Papildu informācija atrodama: https://blog.airbaltic.com/lv/airbaltic-ieguvums-latvijas-ekonomikai/.

Informāciju sagatavoja Alise Bethere, Korporatīvās komunikācijas vecākā viceprezidente. Kontakti: pr@airbaltic.lv. 

Avots
airBaltic

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri