Pārlekt uz galveno saturu

airBaltic publisko ikgadējo ilgtspējas ziņojumu

Latvijas lidsabiedrība airBaltic šomēnes publiskojusi savu ikgadējo ilgtspējas ziņojumu, kurā apkopota informācija par airBaltic un tās meitasuzņēmumu ilgtspējas rādītājiem 2021.gadā.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: "Ilgtspēja ir neatņemama mūsu ikdienas uzņēmējdarbības daļa, un savā ziņā tā veido mūsu nākotni. Mēs vēlamies būt starp ilgtspējas līderiem aviācijas nozarē, tāpēc pēdējā gada laikā esam ieviesuši vairākus jaunus projektus, kas ievērojami uzlabojuši mūsu ietekmi uz vidi un kopējo uzņēmuma veiktspēju."

"Šie projekti mums sniedz gan īstermiņa, gan vērtīgus ilgtermiņa ieguldījumus. Tāpēc šogad mēs turpināsim jau uzsāktos projektus un sāksim darbu pie jauniem projektiem, lai nākotnē spētu sasniegt vēl labākus rezultātus," piebilst Gauss.

Detalizēts airBaltic ilgtspējas ziņojums ir pieejams lidsabiedrības mājaslapā: https://www.airbaltic.com/sustainability/?lang=lv.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) savieno Baltijas reģionu ar vairāk nekā 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. Pēdējos 25 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu, rentablu un starptautiski atzītu lidsabiedrību. airBaltic ir visatpazīstamākais Latvijas starptautiskais zīmols un nodrošina vairāk nekā 2,5% no Latvijas IKP. airBaltic veic lidojumus ar 33 Airbus A220-300 lidmašīnām. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. Skytrax airBaltic piešķīrusi piecu zvaigžņu vērtējumu par ieviestajiem Covid-19 drošības pasākumiem. Papildus tam lidsabiedrību drošības, piedāvājuma un Covid-19 novērtēšanas aģentūra Airlineratings.com iekļāvusi airBaltic starp TOP 20 pasaules aviokompānijām, kas visveiksmīgāk īstenojušas Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumus. 2018. un 2019.gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. 2019.gadā airBaltic saņēma Airline Strategy Nozares līderības balvu (Sector Leadership Award). airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995.gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,03% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,97%.

Aviācijas nozare netieši nodrošina gandrīz 30 000 darbavietu Latvijā, miljoniem cilvēku Rīgu izmanto kā tranzīta maršrutu, bet vēl vairāk cilvēku ierodas Latvijā. Katru gadu ārvalstu tūristi Latvijā iztērē vairāk nekā 750 miljonus eiro. Papildu informācija atrodama: https://blog.airbaltic.com/lv/airbaltic-ieguvums-latvijas-ekonomikai/.

Informāciju sagatavoja Alise Bethere, Korporatīvās komunikācijas vecākā viceprezidente. Kontakti: pr@airbaltic.lv. 

Avots
airBaltic

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri