Pārlekt uz galveno saturu

airBaltic piedalās Expo 2020 Dubaijā

Šodien Latvijas lidsabiedrība airBaltic sāk dalību izstādē Expo 2020, kas norisinās Dubaijā, Apvienotajos Arābu Emirātos, pārstāvot Latviju. airBaltic 27.novembrī kopā ar oficiālo delegāciju, kuru vadīs Latvijas prezidents, piedalīsies Latvijas nacionālajā dienā Latvijas paviljonā.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: "Expo 2020 ir pasaulē lielākā uzņēmējdarbības izstāde, kas Latvijai sniedz unikālu iespēju veidot savu tēlu uz pasaules skatuves, demonstrējot savas inovācijas un ilgtspējības centienus. Kā lidsabiedrībai mūsu uzdevums ir nodrošināt svarīgu savienojamību, un mēs esam priecīgi atbalstīt un stiprināt uzņēmējdarbības saiknes starp Latviju un pārējo pasauli."

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras ģenerāldirektors Kaspars Rožkalns saka: "Ar piedalīšanos Expo 2020 mēs vēlamies dalīties mūsu ceļojumā no lauksaimniecības un meža zemes līdz pēdējos gados veiktajām pārmaiņām, kas iekļauj inovatīvus un unikālus uzņēmumus un fotoniku, biomedicīnu, viedo mobilitāti, bioekonomiku, digitalizāciju un daudz ko citu. Kopumā 36 uzņēmēji no dažādām nozarēm pārstāvēs Latviju Biznesa forumā, kas tiks organizēts nacionālās dienas laikā. Mēs esam priecīgi, ka arī nacionālā lidsabiedrība airBaltic būs starp dalībniekiem, jo tas palīdzēs stiprināt uzņēmējdarbības saiknes starp Latviju un Tuvo Austrumu reģionu."

Latvijas nacionālajā dienā Martins Gauss piedalīsies uzņēmējdarbības diskusijās par Digitālo transformāciju jaunajos apstākļos, kas 27.novembrī norisināsies Expo 2020 ilgtspējas paviljonā.

Šogad airBaltic sākusi tiešos lidojumus maršrutā starp Rīgu un Dubaiju, Apvienotajos Arābu Emirātos, abas pilsētas savienojot ar reisiem četras reizes nedēļā.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) ir viena no punktuālākajām lidsabiedrībām pasaulē, kas savieno Baltijas reģionu ar vairāk nekā 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995.gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 96,14% akciju, bet Larsam Tūsenam ar viņam pilnībā piederošu SIA Aircraft Leasing 1 pieder 3,86%. airBaltic veic lidojumus ar 32 Airbus A220-300 lidmašīnām. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. Skytrax airBaltic piešķīrusi piecu zvaigžņu vērtējumu par ieviestajiem Covid-19 drošības pasākumiem. Papildus tam lidsabiedrību drošības, piedāvājuma un Covid-19 novērtēšanas aģentūra Airlineratings.com iekļāvusi airBaltic starp TOP 20 pasaules aviokompānijām, kas visveiksmīgāk īstenojušas Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumus. 2018. un 2019.gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. 2019.gadā airBaltic saņēma Airline Strategy Nozares līderības balvu (Sector Leadership Award).

Informāciju sagatavoja Alise Bethere, Korporatīvās komunikācijas vecākā viceprezidente. Publicitātes foto. Kontakti:  A/S Air Baltic Corporation, pr@airbaltic.lv. 

Avots
airBaltic

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri