Pārlekt uz galveno saturu

Aicinājums pieteikties Eiropas digitālo prasmju balvai 2024

Izsludināta pieteikšanās Eiropas digitālo prasmju balvai 2024, kas ir Eiropas Komisijas un Eiropas Digitālo prasmju un darbavietu platformas komandas īstenota iniciatīva.

Balvas mērķis ir noskaidrot, apbalvot un popularizēt labākos projektus un iniciatīvas digitālo prasmju jomā visā Eiropā.

Katru projektu un iniciatīvu var iesniegt vienā no piecām kategorijām, un pieteikuma iesniedzējiem būs iespēja detalizēti izklāstīt, kas ir mērķauditorija un kāda ir ietekme uz digitālo prasmju jomas attīstību un digitālās plaisas mazināšanu konkrētajā darbības jomā. 2023. gadā kopumā Digitālo prasmju un darbvietu platformas komanda saņēma 330 pieteikumus no visas Eiropas.

Šogad savu kandidatūru balvas saņemšanai iespējams šādās kategorijās:

Viens no sekmīga pieteikuma atlases kritērijiem būs projekta inovatīvais raksturs, komunikācijas pasākumi, kas īstenoti, lai nodrošinātu pēc iespējas lielāku sasniedzamību. Uzmanība tiks pievērsta projekta ilgtspējai, kā arī visu sociālās un kultūras izcelsmes cilvēku iekļaušanai.

Pieteikties tiek aicinātas visu veidu organizācijas — publiskas, privātas, akadēmiskas, pētniecības un/vai apmācības centri, skolas, MVU vai lielie uzņēmumi, ES finansētu projektu konsorciji, publiskās pārvaldes iestādes, NVO un pilsoņu iniciatīvas —, kas ir vai nu uzsākušas, vai pabeigušas projektus vai iniciatīvas, kuru mērķis ir veicināt digitālo prasmju apguvi vienā no piecām balvu kategorijām.

Pieteikumus iespējams iesniegt no 2024. gada 29. februāra līdz 2. aprīlim.

Pieteikumu iesniegšanas tiešsaistes forma pieejama ŠEIT.

Vairāk informācijas par Eiropas digitālo prasmju balvu 2024 pieejama ŠEIT.

#EuropeanDigitalSkillsAwards2024 #EDSA24

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri