Pārlekt uz galveno saturu

Aicinājums piedalīties jauno padziļināto tehnoloģiju riska uzņēmumu attīstītāju (deep tech venture builder) programmas kopīgā izveidošanā

Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta Veselības zināšanu un inovāciju kopiena (EIT Health) meklē sadarbības partnerus, kam būtu interese kopīgi izveidot jauno padziļināto tehnoloģiju riska uzņēmumu attīstītāju (deep tech venture builder) programmu.

Strauji mainīgajā veselības aprūpes vidē, ko virza tehnoloģiskie sasniegumi un uzmanība uz pacientu orientētas aprūpes jomā, apņemšanās ir veicināt sadarbības ekosistēmu. Izstrādātā programma ļautu novatoriem ar intelektuālo īpašumu (IP) zinātņietilpīgās tehnoloģijās kļūt par stabilu uzņēmumu dibinātājiem.

Kam šī iespēja vislabāk atbilst?

Šī iespēja ir piemērota jebkurai organizācijai, kurai ir zināšanas vai iespējas saistībā ar veselības aprūpes inovācijām un riska uzņēmumiem.

Īpaši tiek aicinātas akadēmiskās un pētniecības iestādes, veselības aprūpes nozares eksperti, investīciju un finansēšanas iestādes, klīniskie un regulatīvie speciālisti (clinical and regulatory professionals), izglītības iestādes un pēcinkubācijas atbalsta sniedzēji.

Aicinājums visiem EIT Health partneriem un citiem reģistrētiem uzņēmumiem, akadēmiskām iestādēm, industrijai, investoriem un pētniecības iestādēm dalīties savos izaicinājumos, pieredzē un idejās.

Pieteikšanās termiņš: 2024.gada 14.marts plkst.16.00 (CET)

Vairāk informācijas:

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri