Aicinājums Latvijas uzņēmumiem uz “Combat Engineer & Logistics 2025” izstādi Polijā
Aicinājums Latvijas uzņēmumiem uz “Combat Engineer & Logistics 2025” izstādi Polijā
Latvijas uzņēmumi un pārstāvji, kas darbojas militārajā un loģistikas jomā tiek aicināti piedalīties konferencē “Combat Engineer & Logistics 2025”, kas notiks 2025. gada 25.–27. martā Varšavā, Polijā. Pasākumu atbalsta Lielbritānijas armija un NATO, un tas pulcēs vairāk nekā 600 militāro un valdības pārstāvju no 50+ valstīm.
Izstādē pārstāvji apspriedīs svarīgākos sasniegumus, dalīsies operatīvajās atziņās un izpētīs nākotnes iespējas kaujas inženierijas un loģistikas jomās.
Pasākumā paredzētas šādas dalības formas:
- Tīklošana un ekspertu paneļi:
Dalībnieki varēs piedalīties padziļinātās diskusijās par apgūtajām mācībām, operatīvo pieredzi un iepirkumu stratēģijām. Runātāji:- Brigādes ģenerālis Thierry Tricand de La Goutte, Francijas bruņoto spēku galvenais inženieris, stāstīs par ilgtermiņa un vidēja termiņa kaujas inženierijas prioritātēm.
- George Buckingham, NATO Atbalsta un iepirkumu aģentūras Iepirkumu programmu vadītājs, izklāstīs, kā uzlabot alianses mobilitāti.
- Brigādes ģenerālis Dariusz Mendrala, NATO Drošības investīciju programmas biroja vadītājs, stāstīs par Polijas programmu “Austrumu vairogs” un infrastruktūras sagatavošanu 18. mehanizētajai divīzijai.
- Pulkvedis Pete Skinsley OBE, Lielbritānijas Aizsardzības ministrijas Operatīvās enerģijas pārvaldes vadītāja vietnieks, apspriedīs enerģijas pārejas izaicinājumus.
- Pulkvedis Bryan Mialkowsky, NATO Sauszemes spēku pavēlniecība, dalīsies pieredzē par modulāro infrastruktūru Ukrainas konflikta kontekstā.
- Brigādes ģenerālis Arnaud Weixler, 1. Vācijas-Nīderlandes korpusa resursu vadītāja vietnieks, pievērsīsies līgumu stratēģijām loģistikas nodrošināšanai.
- Paralēlas konferences sesijas:
Atsevišķas konferences telpas būs veltītas inženierijas un loģistikas jomām, lai nodrošinātu dziļāku izpēti kopā ar jomas ekspertiem. - Nozares izstāde:
Speciālā izstāžu zona pulcēs vadošos inženierijas un loģistikas nozares uzņēmumus. Būs iespēja piedalīties tīklošanas sesijā, veicinot sadarbību starp industrijas līderiem un dalībniekiem. - Apskatāmās tēmas:
- Inovācijas kaujas inženierijā;
- Mobilitātes un izvietojamās infrastruktūras uzlabošana;
- Atziņas no Ukrainas–Krievijas konflikta;
- Līgumu stratēģijas loģistikas nodrošināšanai.
Reģistrācija un papildu informācija:
BEZMAKSAS dalība militārpersonām un valdības pārstāvjiem. Ceļošanas un izmitināšanas izdevumi jāsedz pašiem dalībniekiem.
Dalībnieki var reģistrēties, izmantojot šo saiti: Reģistrējieties šeit.
Interesentiem lūgums sazināties ar Ēriku Nagli, Aizsardzības atašejs Polijā, Čehijā, Slovākijā un Ungārijā, eriks.naglis@mod.gov.lv