Pārlekt uz galveno saturu

XYLO-WORLDS: bioekonomikas nozaru zinātniskā un tīklošanās konference Briselē

24.10.2023.
Brisele, Beļģija
Latvijas inovāciju un tehnoloģiju pārstāvniecība Lat.Tech

Nacionālais pētniecības un attīstības centrs – NCBR birojs Briselē, Austrumpolijas nams Briselē, Podļaskas vojevodistes maršala birojs un Koka mākslas centrs XYLOPOLIS, sadarbībā ar Latvijas Inovāciju un tehnoloģiju biroju Briselē un Slovēnijas Biznesa un pētniecības biroju aicina bioekonomikas nozaru pārstāvjus un citus interesentus uz konferenci, kas veltīta koksnes izmantošanas tendencēm un perspektīvām pasaulē: XYLO-WORLDS: rūpniecība, ekonomika un medicīna, kuras pamatā ir dabas resursi.

Pasākums norisināsies 24. oktobrī Briselē, NCBR birojā (Rue Belliard 40, 1040 Brussels). 

Pasākuma laikā interesenti aicināti piedalīties dažādās aktivitātēs un diskusijās: 

  • Pievienojieties diskusiju panelim, kas veltīts koksnei kā nākotnes izejvielai mūsdienu būvniecībā un citās inženierzinātņu jomās.
  • Uzziniet par piemēriem no visas pasaules, piedaloties būvniecības nozares pārstāvjiem un zinātniekiem arhitektūras, būvniecības vai materiālu zinātnes jomā.
  • Iepazīstiet mūsdienu meža apsaimniekošanas vīziju un principus, kas rūpējas par dabisko meža rezervuāru un dabas pieminekļu saglabāšanu, vienlaikus veidojot kokmateriālu tirdzniecības biznesa potenciālu.
  • Uzklausiet zinātnieku pētnieciskā darba rezultātus, kuri meklē koksnes sēnēs bioaktīvas vielas, kas varētu būt par pamatu jaunu medikamentu izstrādei pret vēzi, antibiotikām vai ar civilizāciju saistītām slimībām.
  • Skatiet dabiskas izcelsmes izejvielu potenciālu, kā arī pagātnes dziedināšanas metodes cilvēku un dzīvnieku ārstēšanā.
  • Atklājiet pētniecības nozīmi, pievēršot uzmanību globālām problēmām.

Lai reģistrētos, lūgums nosūtīt savu vārdu, uzvārdu un iestādes nosaukumu uz: info@eastpoland.eu līdz 2023. gada 20. oktobrim.

Plašāka informācija par pasākumu un programma pieejama mājaslapā

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri