Pārlekt uz galveno saturu

Uzņēmēju iedvesmas sarunas “Uzņēmējspēja.Citādi.Domāt.Darīt.” Siguldā

23.11.2023.
10:30 - 15:00
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Aicinām uz uzņēmēju iedvesmas sarunām “Uzņēmējspēja.Citādi.Domāt.Darīt.” 23.novembrī plkst.10.30 kultūras centrā “Siguldas Devons”. Palūkosimies kā sadarbībā rodas jaunas iespējas un jaunas idejas.

Kopā ar ekonomistu Pēteri Strautiņu ieskatīsimies esošajā ekonomiskajā situācijā, un kur tā mūs var aizvest, ieklausīsimies uzņēmēja Daiņa Bondas (SIA Rubrig) pieredzes stāstā par lēmumu pieņemšanu un jaunu iespēju saskatīšanu, un ceļotājs Kārlis Bardelis dalīsies ar mācībām un atziņām no okeāna. Dažādu nozaru uzņēmēji dalīsies pieredzē par sadarbības rosinātiem ieguvumiem uzņēmumam. Praktiskajās nozaru darbnīcās uzņēmēji varēs apmainīties ar idejām un ieteikumiem, rast kopīgus risinājumus un veidot sadarbības.

Pasākuma laikā būs pieejamas konsultācijas par Siguldas novada pašvaldības atbalstu uzņēmējiem, LIAA atbalsta programmām, EEN tīkla (Eiropas biznesa atbalsta tīkls) iespējam, un platformu www.business.gov.lv.

Pasākumu organizē LIAA Siguldas biznesa inkubators kopā ar Siguldas novada pašvaldības iestādi “Siguldas novada Attīstības aģentūra”. Pasākuma apmeklējums bez maksas.

PROGRAMMA

10.30-10.50 Ievadvārdi.

10.50-11.20 “Globālās krīzes rifi un vietējās straumes”. Pēteris Strautiņš, /Luminor ekonomists/, reģionu ekonomikas pētnieks. Ieskats esošajā ekonomiskajā situācijā un, kā tā ietekmē Latvijas lielākās nozares.

11.20-11.40 “Krīze kā iespēja”. Mārtiņš Eglītis/ Riga Parket SIA/. Ko nozīmē "krīze kā iespēja" praksē? Piemēri un atziņas no uzņēmēja pieredzes.

11.40-12.30 “Mācības un atziņas no Okeāna”. Kārlis Bardelis, ceļotājs Ginesa rekordu īpašnieks. Pirmais cilvēks pasaulē, kurš pārairējis Kluso Okeānu un Indijas Okeānu. Stāsta fokuss ir atziņas, ko katrs no mums var paņemt savā ikdienā.

12.30-13.00 Kafijas pauze.

13.00-13.30 “Sadarbība” Uzņēmēju pieredzes stāsti par sadarbības ieguvumiem.

13.30-14.30 Nozaru darbnīcas.

  • #koks (kokpārstrāde, būvniecība, mēbeles, koka dizaina elementi u.c.)
  • #viesis (tūrisms, izklaide, ēdināšana u.c.)
  • #lauks (lauksaimniecība, pārstrāde u.c.)

14.30-14.45 Noslēgums/ Tīklošanās

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri