Pārlekt uz galveno saturu

Uzņēmēju diena Tukumā

05.04.2024.
13:00 - 17:30
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Šī gada 5. aprīlī Tukuma pilsētas un novada uzņēmēji tiek aicināti uz “Uzņēmēju dienu Tukumā”. Informatīvo pasākumu par ekonomikas tendencēm un uzņēmējdarbības atbalsta iespējām Tukuma novadā organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) pārstāvniecība Tukumā sadarbībā ar Tukuma novada pašvaldību un uzņēmējdarbības atbalsta organizācijām – partnerību Laukiem un jūrai, Kandavas partnerību, Kurzemes plānošanas reģionu, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru (LLKC), finanšu institūciju Altum.

Seminārā par ekonomiku Tukuma novadā plašāk runās Luminor bankas ekonomists - Pēteris Strautiņš. Tāpat pārstāvji no dažādām citām uzņēmējdarbības atbalsta iestādēm stāstīs par tehnoloģiju tendencēm uzņēmējdarbībā un dažādām uzņēmējdarbības attīstības iespējām.

Ar inovāciju meklēšanu un atrašanu uzņēmējdarbībā iepazīstinās Elīna Miķelsone. Visas viņas dzīves jomas saistītas ar inovācijām un ideju vadību. Patstāvīgi atjauno zināšanas inovāciju jomā ārvalstu universitātēs. Vada lekcijas un seminārus par inovācijām, projektu vadību un radošumu. 

Programma (PDF)

Pieteikšanās pasākumam platformā Business.gov.lv obligāta un atvērta līdz 4. aprīļa plkst. 10.00.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri