Pārlekt uz galveno saturu

Tirdzniecības misija uz Vīni, Austriju, pasākuma “International Mobility Days 2023” un Pirmā Baltijas - Austrijas Ekonomikas foruma ietvaros

21.11.2023.
-
24.11.2023.
Vīne, Austrija
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Eiropas Reģionālas attīstības fonda vizuālo elementu ansamblis

Datums: no 2023.gada 22. – 27.novembrim

Vieta: Vīne, Austrija

Aicinām Latvijas jaunuzņēmumus, tehnoloģijas, tostarp mobilitātes, transporta, mobilo sakaru, un citu nozaru pārstāvjus piedalīties tirdzniecības misijā Vīnē, Austrijā, no 2023. gada 22. līdz 27.novembrim, kas norisināsies pasākuma “International Mobility Days” un Pirmā Baltijas - Austrijas Ekonomikas foruma ietvaros.

International Mobility Days ir starptautisks pasākums, kas veltīts mobilitātei un transportam. Vienuviet pulcējot ekspertus, inovāciju līderus un nozares profesionāļus, kā arī, valsts un privātā sektora pārstāvjus no visas pasaules, lai veicinātu sadarbību un dalītos ar jaunākajiem sasniegumiem, idejām mobilitātes jomā.

Pasākumā piedalās vairāk kā 70 dažādu valstu pārstāvji un divu dienu laikā notiek kongress, izstāde, semināri, lekcijas, B2B tikšanās, inovāciju paraugdemonstrējumi, tīklošanas pasākumi un dalībniekiem tiks nodrošināta pieeja 1200 biznesu profiliem.

Informācijai! Izstādē ar pārstāvniecības stendu piedalīsies arī LIAA Ārējā ekonomiskā pārstāvniecība Austrijā. Tirdzniecības misijas dalībniekiem būs iespēja pievienoties un izvietot savus mārketinga materiālus vai noorganizēt individuālās tikšanās stendā.

Provizoriskā programma

Trešdiena, 22.novembris. Ierašanās Vīnē.

Uzņēmuma apmeklējumi, individuālais laiks / tikšanās ar potenciālajiem partneriem.

Ceturtdiena, 23. novembris. Dalība International Mobility Days pasākumos.

Piektdiena, 24. novembris. Dalība International Mobility Days pasākumos.

Sestdiena, 25. novembris. Vīnes Starptautiskā filmu festivāla ietvaros notiks Ziemeļeiropas filmu dienas. No Latvijas tiks prezentēta Viestura Kairiša filma “Janvāris”.

Svētdiena, 26. novembris. Individuālais laiks.

Pirmdiena, 27. novembris. Pirmais Baltijas - Austrijas Ekonomikas forums / Izlidošana uz Latviju.

Uzņēmumiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma izdevumiem:

  • transporta (aviobiļešu) izmaksas;
  • uzturēšanās izmaksas (viesnīcas izdevumi);
  • vietējā transporta izdevumi (taksometrs, sabiedriskais transports u.tml.);
  • dalības maksa:
  1. ja uzņēmums atbilst de minimis atbalsta saņemšanas kritērijiem, tad dalības maksa 20 cilvēkstundu apmērā tiek segta de minimis atbalsta ietvaros;
  2. ja uzņēmums neatbilst de minimis atbalsta saņemšanas kritērijiem, LIAA uzņēmumam izraksta rēķinu par dalības maksu 20 cilvēkstundu apmērā (EUR 597,60 + PVN).

Lai saņemtu ES finansiālu atbalstu, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama atbalsta programmu sadaļā. Līgumu un maksājuma pieprasījums jāiesniedz LIAA ne vēlāk kā līdz 2023.gada 31. augustam.

Uzņēmumiem, saņemot atbalstu, nedrīkst būt VID nodokļu parādi. 

Tirdzniecības misija tiek organizēta no darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 3.2.1. specifiskā atbalsta mērķa "Palielināt augstas pievienotās vērtības produktu un pakalpojumu eksporta proporciju" 3.2.1.2. pasākuma "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" saskaņā ar 2015. gada 1.decembra Ministru kabineta noteikumiem Nr.678., piešķirot tirdzniecības misijas dalībniekiem de minimis atbalstu. Vairāk informācijas šeit.  

Lūgums aizpildīt dalībnieku pieteikuma anketu pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā līdz 2023. gada 2.oktobrim.

Kontaktpersona:

Inga Ulmane, Latvijas ārējās ekonomiskās pārstāvniecības Austrijā vadītāja, inga.ulmane@liaa.gov.lv.

Agnija Baklāne, Vecākā projektu vadītāja, Eksporta veicināšanas nodaļa, agnija.baklane@liaa.gov.lv.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri