Pārlekt uz galveno saturu

Tirdzniecības misija izstādes "MACFRUT 2024" ietvaros Rimini (Itālija)

08.05.2024.
-
10.05.2024.
Rimini, Itālija
Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā / Enterprise Europe Network (EEN)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Eiropas Biznesa atbalsta tīkls (EEN) aicina uzņēmumus, kas darbojas augļu, dārzeņu nozarē vai meklē izejvielu piegādātājus, pieteikties dalībai tirdzniecības misijā, kas norisināsies izstādes "MACFRUT 2024" ietvaros.

"MACFRUT 2024" norisināsies no 2024. gada 8. līdz 10. maijam (Itālija, Rimini), un ir vadošais gadatirgus augļu un dārzeņu nozares profesionāļiem, kurā tiek pārstāvētas arī citas iesaistītās nozares: ražošana un tirdzniecība, mašīnas un rūpnīcas, iepakojums, lauksaimniecības tehnika, siltumnīcas un apūdeņošanas sistēmas, garšvielas un garšaugi, kokaudzētava un sēklas, biostimulanti, loģistika un pakalpojumi.

Pieteikties var uzņēmumi, kuri ikdienā darbojas augļu un dārzeņu nozarē un meklē izejvielu piegādātājus un tehniskos risinājumus pārtikas nozarē.

Piedaloties tirdzniecības misijā, dalībniekiem tiek piedāvātas šādas iespējas (bez maksas):

  1. Izmitināšana viesnīcā 3 naktis.
  2. Ieejas biļete uz izstādi "MACFRUT 2024".
  3. Transporta pakalpojumi no Boloņas lidostas un no viesnīcas uz Rimini izstādi.
  4. Organizētas biznesa tikšanās (izmantojot Macfrut digitālo plānotāju) un papildus b2b tikšanās izstādes dalībnieku stendos.

Pieteikšanās termiņš – 2024. gada 22. marts, aizpildot pieteikuma formu. Aicinām pieteikties savlaicīgi, jo dalībnieku skaits ir ierobežots. Pieteikuma forma nosūtāma uz e-pastu:een@liaa.gov.lv.

Dalības maksa un izmitināšanas izmaksas tiek segtas, bet uzņēmumiem jārēķinās ar transporta biļetēm (avio) un pārstāvju komandējuma izmaksām (dienas nauda).

Dalību pasākumā apstiprinās organizatori Itālijas pusē, jo uzņēmumiem tiks plānotas vizītes pie Itālijas uzņēmumiem, lai pēc tam iespējams izveidotos jaunas sadarbības produktu vai tehnoloģiju piegādē.

Papildu informācija, rakstot uz e-pastu: een@liaa.gov.lv.

Tirdzniecības misiju organizē EEN Emīlija-Romanja reģions sadarbībā ar EEN Latvija.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri