Pārlekt uz galveno saturu

Tirdzniecības misija Hamburgas ostas svētku Latvijas dienu ietvaros (Vācija)

09.05.2024.
-
12.05.2024.
Hamburga, Vācija
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas pārtikas, kosmētikas, mājas un dizaina preču ražotājus pieteikties dalībai tirdzniecības misijā Latvijas dienās Vācijā, kas norisināsies šī gada 9.–12. maijā Hamburgas ostas svētku laikā.

Hamburgas ostas svētkus apmeklē ~ 1,5 miljoni viesu. Pasākuma galvenais mērķis ir akcentēt Hamburgas kā svarīgas ostas pilsētas nozīmi, kā arī veicināt ekonomisko sadarbību. 2024. gadā Latvija ir Hamburgas ostas svētku partnervalsts.

Plašāka informācija par svētku norisi: https://www.hamburg.de/hafengeburtstag/.

Hamburgas ostas svētku laikā Latvijas kā partnervalsts rīcībā būs "Kehrwiederspitze" Hamburgas ostas promenāde, kur uzņēmumiem būs iespēja prezentēt savus produktus. Latvijas dienu ietvaros tiks organizēti dažādi kultūras un tūrisma veicināšanas pasākumi, un diskusijas par Latvijai un Vācijai aktuālām tēmām enerģētikas un digitalizācijas jomā. Prezentācijām aicinām pieteikties produktu ražotājus šādās kategorijās:

 • pārtika (lūgums pieteikumā norādīt, vai prezentētajiem produktiem ir nepieciešams speciāls temperatūras režīms, nepieciešamības gadījumā to norādot);
 • kosmētika;
 • mājas un dizaina preces, tekstilizstrādājumi;
 • rotaslietas;
 • bērnu rotaļlietas.

Dalībai produktu prezentācijās tiks apstiprināti 12 uzņēmumi.

Pēc pieteikšanās tirdzniecības misijai LIAA sazināsies ar pasākuma dalībniekiem, lai pārrunātu tirdzniecības misijas programmu.

Informācija dalībniekiem

Dalībniekiem jārēķinās ar dalības maksu 2 cilvēkstundu apmērā par dalību produktu prezentācijās:

 • ja uzņēmums atbilst de minimis atbalsta saņemšanas kritērijiem, tad dalības maksa tiek segta de minimis atbalsta ietvaros;
 • ja uzņēmums neatbilst de minimis atbalsta saņemšanas kritērijiem, LIAA uzņēmumam izraksta rēķinu. Vienas cilvēkstundas cena ir 29,88 eiro + PVN;
 • individuālā transporta izdevumi;
 • uzturēšanās izmaksas (viesnīcas izdevumi);
 • produktu transportēšanas izdevumi.

Tirdzniecības misiju organizē LIAA, uzņēmums tajā var piedalīties gan par maksu, gan saņemot atbalstu. Lai saņemtu atbalstu, uzņēmumam ir jākvalificējas atbalsta kritērijiem. Pārbaudīt, vai uzņēmums kvalificējas atbalstam, iespējams Pašpārbaudes kalkulatorā. Saņemot atbalstu, tiek sniegta iespēja atgūt 60% no uzņēmuma pārstāvju transporta izmaksām un 100% no pasākuma dalības maksas.

Pēc pasākuma uzņēmēji, kuri kvalificējas atbalsta saņemšanai pēc kvalitātes kritērijiem, varēs iesniegt Maksājuma pieprasījumu, izmantojot Business.gov.lv e-pakalpojuma iespēju.

Vairāk informācijas par atbalsta programmu dalībai tirdzniecības misijās ārvalstīs.

Tirdzniecības misijas LIAA rīko Eiropas Reģionālā attīstības fonda un Latvijas valsts budžeta līdzfinansētās Mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) inovatīvās uzņēmējdarbības attīstības programmas ietvaros.

Pieteikšanās dalībai tirdzniecības misijā platformā Business.gov.lv atvērta līdz 2024. gada 19. marta plkst. 23.59.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
 1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
 2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
 3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri