Pārlekt uz galveno saturu

Tirdzniecības misija biomedicīnas un biofarmācijas uzņēmumiem

10.07.2023.
-
15.07.2023.
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Aicinām biomedicīnas un biofarmācijas nozares uzņēmumus pieteikties tirdzniecības misijai Seulā, Dienvidkorejā, kas norisināsies paralēli izstādei Bioplus Interphex Korea laika posmā no 2023. gada 10. līdz 15.jūlijam.

Šīs tirdzniecības misijas mērķis ir apmeklēt izstādi Bioplus Interphex Korea, lai dibinātu jaunus eksporta kontaktus, tiktos ar misijas dalībniekiem interesējošiem nozares uzņēmumiem, kā arī iepazītu Dienvidkorejas un reģiona ekonomiskās tendences un sadarbības potenciālu.

Bioplus Interphex Korea ir biomedicīnas un biofarmācijas izstāde, kas ir daļa no globālās Interphex izstādes, rīkota sadarbībā ar Korejas Biomedicīnas Asociāciju. Izstāde aptver visu vērtību ķēdi, ieskaitot Pētniecību un Attīstību, Ražošanu, Kontraktražošanu (CMO/CDMO), Mākslīgo intelektu (AI), Lielos datus (Big data). Izstādes ietvaros tirdzniecības misijas dalībniekiem būs iespēja tikties ar industrijas līderiem, prezentēt savas jaunākās tehnoloģijas un risinājumus, tīkloties un tikties ar potenciālajiem klientiem.

Sadarbībā ar vietējiem partneriem tiks organizētas tikšanās – vizītes uz Dienvidkorejas uzņēmumiem. Vizīšu apjoms var būt atšķirīgs katram uzņēmumam, atkarībā no Korejas puses intereses. Dienvidkorejas pārstāvniecības vadītājs sazināsies ar katru uzņēmumu atsevišķi.

Provizoriskā tirdzniecības misijas programma:

10.jūlijs Ielidošana

11. jūlijs Biznesa tikšanās Latvijas biznesa delegācijai (COEX izstāžu zāle TBC); Individuālā programma

12.-14.jūlijs Bioplus Interphex Korea Izstādes apmeklējums, divpusējas tikšanās un citi saistītie pasākumi (Seula, Dienvidkoreja, COEX izstāžu zāle D, COEX konferenču telpa 3.stāvā, adrese: 513, Yeongdong-daero, Gangnam-gu, Seoul 06164)

15. jūlijs Izlidošana

Darba valoda - angļu.

Pēc pieteikšanās tirdzniecības misijai LIAA sazināsies ar pasākuma dalībniekiem, lai pārrunātu tirdzniecības misijas programmu.

Uzņēmumiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma izdevumiem:

  • transporta (aviobiļešu) izmaksas;*
  • tehniskās izmaksas LIAA rēķinā (kopējie pārbraucieni, utml.tehniskie izdevumi);*
  • uzturēšanās izmaksas (viesnīcas izdevumi);
  • vietējā transporta izdevumi (taksometrs, sabiedriskais transports utml.);
  • ja uzņēmums neatbilst de minimis atbalsta saņemšanas kritērijiem, LIAA uzņēmumam izraksta rēķinu par dalības maksu 2 cilvēkstundu apmērā ( EUR 59,76 + PVN).

Lūgums aizpildīt dalībnieku pieteikuma anketu pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā līdz 2023. gada 6. martam!

Pieejamais atbalsts: 

*Ja uzņēmums atbilst de minimis atbalsta saņemšanas kritērijiem, tad ne vairāk kā 3 uzņēmuma pārstāvjiem ir iespējams atgūt transporta izdevumus 80% apmērā, kā arī 80% no LIAA rēķina summas (ja tāds tiks izstādīts), pēc dalības iesniedzot LIAA maksājuma pieprasījumu un izdevumus attaisnojošos dokumentus.

Lai saņemtu ES finansiālu atbalstu, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama atbalsta programmu sadaļā. Līgumu un maksājuma pieprasījumu nepieciešams iesniegt ne vēlāk kā trīs mēnešu laikā no datuma, kad ir beigusies atbilstošā darbība, bet ne vēlāk kā līdz 2023. gada 1. novembrim. 

Tirdzniecības misija tiek organizēta no darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 3.2.1. specifiskā atbalsta mērķa "Palielināt augstas pievienotās vērtības produktu un pakalpojumu eksporta proporciju" 3.2.1.2. pasākuma "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" saskaņā ar 2015. gada 1.decembra Ministru kabineta noteikumiem Nr.678., piešķirot tirdzniecības misijas dalībniekiem de minimis atbalstu. Vairāk informācijas šeit

Uzņēmumiem, saņemot atbalstu, nedrīkst būt VID nodokļu parādi.

Informatīvais materiāls par izstādi

Pieteikties pasākumam līdz 06.03.2023. plkst. 23.59 LIAA mājas lapā.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri