Pārlekt uz galveno saturu

Tiešsaistes seminārs: Spēcīga komanda = spēcīgs uzņēmums

05.12.2023.
10:00 - 12:30
Tiešsaistē
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina uz tiešsaistes semināru “Spēcīga komanda = spēcīgs uzņēmums”. Pats svarīgākais ikviena uzņēmuma resurss ir darbinieki, un uz attīstību orientētam uzņēmumam par tiem ir jārūpējas, tajā jāinvestē. Darba drošība, arodveselība un veselības apdrošināšana ir darbinieka bonusu minimums, taču ir vēl daudz citu veidu, kā rūpēties par darbiniekiem. Seminārā ar savu labo pieredzi darbinieku labbūtības veicināšanas pieredzi aicināti dalīties pārstāvji no Sertifikācijas centrs, Swedbank, Bonusukarte.lv un Roadgames.

Seminārā SIA “Sertifikācijas centrs” pārstāvis stāstīs par ISO 45001 Standartu, kura saņemšana apliecina, ka organizācija pievērš īpašu uzmanību darba drošības jautājumiem un dara vairāk, nekā nosaka normatīvie akti, šādi demonstrējot rūpes par darbiniekiem kā nozīmīgāko organizācijas resursu.

Swedbank, kas kopš 2018. gada CV.lv veiktajā aptaujā ir Top Darba devējs, stāstīs, kā viņiem izdevies savu darbinieku un potenciālo darbinieku acīs iegūt un noturēt šo augsto novērtējumu.

Uzņēmums SIA “Bonusukarte.lv” pastāstīs par personāla motivēšanas rīku – tehniski filtrētu, personalizētu maksājumu karti, kas paredzēta ēdināšanas un ārstniecības izdevumu apmaksai gan Latvijā, gan citviet pasaulē 24/7. Darba devējiem šī karte ļauj izmantot likumā “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli” paredzētos nodokļu atvieglojumus, kas paredz, ka darbinieku ēdināšanas un ārstniecības izdevumi līdz 480 eiro gadā netiek aplikti ar algas nodokli.

Uzņēmums SIA "Roadgames" dalīsies ar vērtīgiem priekšlikumiem, kā saliedēt uzņēmuma komandu interesantā un aizraujošā veidā, ietverot savstarpēju sacensību, pildot kopīgus atjautības uzdevumus, kas rada pievienoto vērtību uzņēmumam un kopīgas atmiņas darbinieku starpā.

Semināra darba valoda: latviešu.

Dalība bez maksas.

Semināra noslēgumā paredzēta jautājumu & atbilžu sesija. Lai eksperti varētu laicīgi sagatavot atbildes,  aicinām interesējošos jautājumus iesūtīt jau reģistrēšanās brīdī. Jautājumus būs iespēja uzdot arī semināra laikā.

Pieteikšanās obligāta platformā Business.gov.lv līdz 4. decembra plkst. 15:00. 

Seminārs tiks ierakstīts un būs pieejams business.gov.lv. lietotājiem, sadaļā “Materiāli”.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri