Pārlekt uz galveno saturu

Tiešsaistes seminārs “Saūda Arābijas megapilsētas projekts NEOM - jauns tirgus un biznesa iespējas”

07.06.2023.
15:00 - 16:00
Tiešsaistē
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Kad? 2023.gada 7.jūnijā Cikos? No plkst 15 - 16 Kur? Tiešsaistē, MS Teams platformā

Vai esat gatavi būt liecinieki pārsteidzošas megapilsētas dzimšanai? Pievienojieties aizraujošam vebināram, kurā iedziļināsimies NEOM ambiciozajā projektā - Saūda Arābijas vizionārajā sapņu pilsētā, kā arī centīsimies ieskicēt idejas uzņēmumiem, kas būtu gatavi šo projektu ieraudzīt kā jaunu un potenciālu tirgu.

Kas ir NEOM? Ambicioza ilgtermiņa iniciatīva, kas uzsākta 2017. gadā ar mērķi izveidot jaunu pilsētu, kas būtu futūristiska un ilgtspējīga. NEOM projekts tiek veidots Saūda Arābijas ziemeļrietumu reģionā un plānots kļūt par vienu no pasaulē inovatīvākajām pilsētām, kas piedāvātu augstas tehnoloģijas, inovācijas, tīru enerģiju un ilgtspējīgu vidi.

Ar NEOM projektu tiks veicināta zinātniskā pētniecība, tehnoloģiju inovācijas, kā arī ekonomiskā un tūrisma attīstība. To ir plānots būvēt ap stratēģiski izvēlētu teritoriju, kas aptver apmēram 26 500 kvadrātkilometrus un iekļauj krastus, pakalnes, klintis un tuksnesi.

NEOM ir vērsts uz sešām galvenajām nozarēm: enerģētika, ūdens, pārtika, biotehnoloģijas, izglītība un medikamentu ražošana. Plānots, ka NEOM kļūs par globālu centru, kas piesaista investīcijas, inovācijas un augsta līmeņa talantus no visas pasaules.

Vebināra eksperti dalīsies ar atziņām par NEOM stratēģisko atrašanās vietu, tās ekonomisko nozīmi un plašajām iespējām, ko tā piedāvā uzņēmumiem, investoriem un iedzīvotājiem.

Darba valoda – angļu. Dalība – bez maksas. Pieslēgšanās saite tiks nosūtīta visiem reģistrētajiem dalībniekiem.

Vebinārs notiks Latvijas Republikas ekonomikas ministres Ilzes Indriksones vizītes uz Rijādu, Saūda Arābiju ietvaros.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri