Pārlekt uz galveno saturu

Tiešsaistes seminārs: Platformas OrderChamp iespējas vairumtirdzniecībā

23.01.2024.
10:00 - 11:30
Tiešsaistē
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Otrdien, 2024. gada 23. janvārī, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina uzņēmējus, tirdzniecības pārstāvjus un citus interesentus uz tiešsaistes semināru iepazīt vairumtirdzniecības platformu OrderChamp.

OrderChamp ir vairumtirdzniecības platforma, kurā produkti tiek pārdoti mazumtirgotājiem vai biznesiem lielākos apjomos, kā tiktu pārdots klientam. Platforma sadarbojas ar vairāk kā 7000 zīmoliem un īpaši populāra ir Nīderlandē. Par platformas iespējām stāstīs tās pārstāvis, savukārt ar savu pieredzes stāstu platformas lietošanās dalīsies SIA “Plūkt” dibinātāja Māra Lieplapa.

Semināra darba valoda: angļu

Moderators: Jēkabs Groskaufmanis, LIAA Pārstāvniecības vadītājs Nīderlandē

Norises laiks: otrdien, 2024. gada 23. janvārī 10.00-11.30

Formāts un ieraksts: tiešsaistē Zoom (saite tiks nosūtīta 1 dienu pirms semināra). Seminārs tiks ierakstīts un būs pieejams business.gov.lv. sadaļā “Materiāli”

Pieteikšanās: obligāta

Dalība: bez maksas

Semināra noslēgumā paredzēta jautājumu & atbilžu sesija. Lai semināra vadītājs varētu laicīgi sagatavot atbildes, aicinām interesējošos jautājumus iesūtīt jau reģistrēšanās brīdī. Jautājumus būs iespēja uzdot arī semināra laikā.

Pieteikšanās obligāta līdz 22.01.2024. plkst. 15.00.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri