Pārlekt uz galveno saturu

Tiešsaistes seminārs: Latvijas uzņēmēju potenciāls Vācijas un Austrijas tirgū

29.01.2024.
10:00 - 11:30
Tiešsaistē
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmējus pietiekties tiešsaistes semināram par Latvijas uzņēmumu piedāvājuma potenciālu Austrijā un Vācijā.

Seminārā dalībniekus sagaida ieskats Vācijas un Austrijas ekonomikā, Latvijas uzņēmumu piedāvājuma potenciālā šajās valstīs, kā arī atbildes uz jautājumiem no LIAA Pārstāvniecību vadītājām.

Īpaši tiek aicināti pievienoties uzņēmēji no tādām nozarēm kā biomedicīna, medicīnas tehnoloģijas, farmācija, informācijas un komunikāciju tehnoloģijas, fotonika, viedie materiāli, tehnoloģijas un inženierzinātņu sistēmas, zināšanu ietilpīga bioekonomika, viedā enerģētika un mobilitāte, kā arī citi interesenti. 

Pasākuma laikā stāstīs par mājaslapas https://investinlatvia.de/ pieejamību vācu valodā. Mājaslapā būs atsevišķa sadaļa, kurā Latvijas uzņēmēji varēs reklamēties.

Mājaslapa radīta ar mērķi, lai reklamētu Latviju ārvalstu investoriem, dalītos ar Latvijas uzņēmēju veiksmes stāstiem, uzzinātu jaunumus dažādos uzņēmējdarbības virzienos. Mājaslapu vācu valodas formā aktīvi izmanto Latvijas ārējās ekonomiskās pārstāvniecības Austrijā vadītāja Inga Ulmane un Latvijas ārējās ekonomiskās pārstāvniecības Vācijā vadītāja Ilze Upatniece. 

Minēto pārstāvniecību vadītājas semināra laikā iepazīstinās ar mājaslapas priekšrocībām un izmantošanas iespējām, kā arī dalīsies ar aktivitāšu plānu 2024. gadam Vācijā un Austrijā, kur notikumos tik aicināti piedalīties Latvijas uzņēmēji no dažādām nozarēm. 

Semināra noslēgumā paredzēta jautājumu un atbilžu sesija. Semināra rīkotāji aicina interesējošos jautājumus iesūtīt jau reģistrēšanās brīdī. 

Semināra darba valoda: latviešu. 

Dalība: bez maksas.

Pieteikšanās pasākumam ir obligāta un pieejama platformā Business.gov.lv līdz 28. janvāra plkst. 15.00. 

Dalībniekiem, kas būs pieteikušies pasākumam, tiešsaistes platformas "Zoom" saite tiks nosūtīta 1 dienu pirms semināra. Seminārs tiks ierakstīts un būs pieejams Business.gov.lv. sadaļā “Materiāli”. 

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri