Pārlekt uz galveno saturu

Tiešsaistes seminārs: Kas ir "Kickstarter"?

23.02.2024.
10:00 - 11:45
Tiešsaistē
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmējus pietiekties tiešsaistes semināram par Kickstarter platformu – pūļa finansēšanas instrumentu. 

Vikipēdija ziņo, ka Kickstarter ir ASV sabiedriska labuma korporācija Bruklinā, Ņujorkā, kas uztur globālu pūļa finansējuma platformu. Uzņēmuma paustais mērķis ir palīdzēt radošiem projektiem realizēties.

Seminārā piedalīsies 4 lektori, kuriem ir pieredze izmantot pūļa finansēšanas instrumentu, lai realizētu savu biznesa ideju.

Semināra programma:

  • Kickstarter platforma. Citi pūļa finansēšanas instrumenti. Pieredzes stāsts. Motherland. Far Beyond the Polar Circle. / Georgs Avetisjans, vizuālais stāstnieks, dizainers un grāmatu autors.. Maģistra grāds fotogrāfijā, Braitonas Universitātē (Lielbritānija) 2016. gadā. Nominēts Leica Oskara Barnaka jaunpienācēja balvai, saņēmis Rīgas Fotogrāfijas biennāles balvu, Poznaņas Fotodiploma balvu, Magnum Photos Graduate Photographers' Award, PARALLEL - European Photo Based Platform 3. un 4. cikla mākslinieks un Docking Station rezidences dalībnieks Amsterdamā. 
  • Pieredzes stāsts. Anatomijas grāmata māksliniekiem, 4. grāmata ilustrē rokas un plaukstas dinamiskās kustības. / Ralfs Jānis Gailītis, CMO, - Anatomy For Sculptors - https://anatomy4sculptors.com/.
  • Pieredzes stāsts. Kompakta, viegli uzstādāma drošības ierīce transportlīdzekļiem. / Vjačeslavs Gorbačovs, Co-Founder & COO ar 12 g. pieredzi IoT un transporta telematikā.
  • Pieredzes stāsts. Laura Vilsone ir profesionāla digitālo spēļu un Unity 3D izstrādātāja, UI/UX dizainere un "Game Talents" uzņēmuma dibinātāja, strādājusi projektu vadībā 2 Eiropas spēļu izstrādes akseleratoros: "Baltic Game Industry" un "Baltic Explorers" un jau 7 gadus brīvprātīgi darbojas Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācijā, uzkrājot pieredzi industrijas B2B pasākumu veidošanā un sadarbības veicināšanā starp valsts, Eiropas un nevalstiskajām organizācijām un spēļu izstrādātājiem. Laura darbojusies 2 biznesa inkubatoros: LIAA Radošo industriju un GameCamps, pašlaik studē Ekonomikas un Kultūras augstskolas programmā "Datorspēļu dizains un grafika"

Semināra darba valoda: latviešu.

Seminārs norisināsies tiešsaistē platformā Zoom (saite tiks nosūtīta 1 dienu pirms semināra). Seminārs tiks ierakstīts un būs pieejams business.gov.lv. sadaļā “Materiāli”.

Dalība: bez maksas

Semināra noslēgumā paredzēta jautājumu & atbilžu sesija. Lai semināra vadītājs varētu laikus sagatavot atbildes, aicinām interesējošos jautājumus iesūtīt jau reģistrēšanās brīdī. 

Pieteikšanās obligāta platformā Business.gov.lv līdz 22. februāra plkst. 15.00.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri