Pārlekt uz galveno saturu

Tiešsaistes seminārs: Kā veidot efektīvu komunikāciju un radīt tekstus sociālajos tīklos?

18.10.2023.
10:00 - 12:30
Tiešsaistē
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Sociālajos tīklos, kur ikdienā pārskrienam pāri simtiem fotogrāfiju un video, atrodas daudz domu graudu, kas slēpjas aiz burtu rindām. Cik svarīgi ir precīzi un pareizi gramatiski izteikties sociālajos tīklos, ko izteikt un cik plaši to aprakstīt, lai uzrunātu mērķauditoriju?

Komunikācijas un izglītības konsultante, digitālā satura veidotāja, doktora zinātniskā grāda pretendente Vita Stiģe-Škuškovnika  tiešsaistes seminārā pastāstīs par efektīvas digitālās komunikācijas pamatelementiem, kurus ņemt vērā mērķtiecīga satura veidošanā sociālajos tīklos. Šo pamatelementu apzināšanās būs noderīga gan personiskā zīmola veidošanā, gan uzņēmumu un nevalstisko organizāciju digitālās komunikācijas attīstīšanā, kombinējot ar zināšanām par tekstveidi sociālajos tīklos.

Vitai Stiģei-Škuškovnikai ir vairāk kā 15 gadu darba pieredze sabiedriskajās attiecībās un komunikācijā, vairāk kā 20 gadu pedagoģiskā, metodiskā un administratīvā darba pieredze augstākajā un interešu izglītībā, kā arī Vita vadījusi vienu no prestižākajām privātajām koledžām Latvijā. Vita ir arī dažādības eksperte bezbērnotības jautājumos, Instagram profila @dzivebezberniem autore, atbalsta kopienas sievietēm bez bērniem attīstītāja Latvijā, ir doktora zinātniskā grāda pretendente, izstrādājot disertāciju par dažādības vadību un iekļaujošas darba vides veicināšanu augstākajā izglītībā. Uzzināt vairāk vitastige.lv.

Noķert labu mirkli fotogrāfijai vai samontēt izteiksmīgu video ir tikpat sarežģīti, kā labskanīgi un saistoši aprakstīt notikumus, piedāvājumus, pakalpojumus, preces. Kā rosināt lasītāju iesaistīties? Kurus vārdus izmantot un no kuriem – izvairīties? Kā organizēt ierakstu tekstu? Valodniece, lektore un Instagram profila “Pieturzīmes” autore Aiga Veckalne izstāstīs par piecām kļūdām, no kurām izvairīties, veidojot sociālo tīklu tekstus.

Aiga Veckalne vada mācības par iedarbīgu valodu, lietišķo saraksti, elektroniskās saziņas etiķeti, vienkāršo un vieglo valodu, iekļaujošo valodu un citiem tematiem. Aigas tulkojumā iznākušas arī vairākas grāmatas, piemēram, Džeja Šetija “Domā kā mūks”, “Astoņi mīlestības likumi” un Džeimsa Nestora “Elpa”. Latvijas Radio 1 dokumentālā stāsta “Mammas lieta” autore, Ventspils Augstskolas pētniece.

Semināra noslēgumā jautājumu & atbilžu sesija. Jautājumus varat iesūtīt, jau reģistrējoties, lai varam sagatavot atbildes.

Semināra laikā būs iespēja uzdot jautājumus!

Semināra darba valoda: latviešu

Dalība bez maksas

Pieteikšanās pasākumam ir obligāta un atvērta līdz 17. oktobra plkst. 17.00. 

Seminārs tiks ierakstīts un būs pieejams business.gov.lv. lietotājiem, sadaļā “Materiāli”.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri