Pārlekt uz galveno saturu

Tiešsaistes seminārs: Kā izmantot platformu ETSY eksporta veicināšanai?

24.11.2023.
15:30 - 18:00
Tiešsaistē
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Mūsdienās jebkura biznesa panākumu atslēga ir pirktspējīgas auditorijas sasniegšana visā plašajā pasaulē. E-komercijas tirdzniecības platformas ļauj mums izvietot savus produktus savā vietnē, nodrošinot to kvalitatīvu piedāvāšanu pircējiem, paralēli garantējot drošus finansiālos darījums abām iesaistītajām pusēm: pircējiem un mums, kā pārdevējiem.

ETSY ir viena no lielākajā tiešsaistes tirdzniecības platformām, ko cilvēki izmanto, lai atrastu personalizētu, tieši viņam radītu produktu, unikāla dizaina preces, īpašas dāvanas. Šī pārdošanas vietne ir domāta tieši mazo uzņēmēju e-komercijas attīstībai un to veiksmīgi izmanto uzņēmēji gan Latvijā, gan visā pasaulē - pārsvarā ASV.

Lai gūtu panākumus e-komercijā, svarīgi ir izprast un sekmīgi pielietot konkrētās platformas piedāvātās iespējas un tirdzniecības noteikumus. Šajā seminārā par ETSY apskatīsim būtiskākās lietas, kuras dos iespēju veiksmīgi sākt eksportēt, izmantojot ETSY.com vietni. Semināra noslēgumā jautājumu un atbilžu sesija. Jautājumus varat iesūtīt jau reģistrējoties, lai varam sagatavot atbildes. Semināra noslēgumā jautājumu & atbilžu sesija. Jautājumus varat iesūtīt, jau reģistrējoties, lai varam sagatavot atbildes.

Semināra darba valoda: latviešu.

Dalība bez maksas.

Pieteikšanās obligāta platformā Business.gov.lv līdz 23. novembra plkst. 15:00. 

Seminārs tiks ierakstīts un būs pieejams business.gov.lv. lietotājiem, sadaļā “Materiāli”.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri