Pārlekt uz galveno saturu

Tiešsaistes seminārs: Kā domāt par metaversu?

17.06.2024.
18:00 - 21:10
Tiešsaistē
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

17. jūnijā Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmējus pietiekties tiešsaistes semināram par metaverss.

Metaverss piedāvā jaunu platformu daudzu mūsdienu aktuālāko problēmu risināšanai, taču vai mēs spēsim pilnībā realizēt tā potenciālu?

Metaverss ir nākamais interneta attīstības posms, un tas transformēs to, kā mēs strādājam, mācāmies un pavadām brīvo laiku. Tomēr pagaidām izpratne par tā priekšrocībām, iespējām un draudiem ir ļoti zema, kas palielina risku, ka mēs drīzāk būsim pasīvi gaidāmās revolūcijas sekotāji, nevis pārmaiņu aģenti. Tam tā nav jānotiek, jo mūsu reģionā jo īpaši koncentrējas ekspertīze un pieredze šī medija izmantošanai, paverot iespējas, kas var palīdzēt veicināt vienlīdzību, stiprināt demokrātisko drošību un veicināt ekonomisko izaugsmi.

Šo potenciālu nepieciešams aktivizēt. Taču katrai organizācijai, uzņēmumam šis transformācijas sākumpunkts var atšķirties. Seminārā "Kā domāt par metaversu." uzzināsiet par metaverss rīku stratēģisko pamatojumu, lietojamību un atsekošanu kontekstā ar organizācijas digitālās transformācijas gatavību un uzstādījumiem.

Seminārs divos cēlienos ne tikai sniegs ieskatu metaverss stratēģiskajos priekšnosacījumos un realizētos projektos, bet arī ļaus katram uzņēmumam praktiski izspēlēt metaverss rīku integrāciju savā organizācijā.

5.jūnijā - Kā domāt par metaversu digitālās transformācijas kontekstā. (pasākuma pirmā daļa aizvadīta!)

Aicinām uzņēmējus sagatavot savus piemērus par saviem uzņēmumiem, kur metaverss rīka izmantošana varētu tikt pielietota un atrisinātu kādu būtisku darbību kopumu vai uzlabotu procesus.

17.jūnijā I daļa. Praktiska situāciju un risinājumu izpēle. II daļa. Atsekojamība, rezultātu mērīšana.

Semināru vadīs: Gunita Kuļikovska - Ķiesnere ir uzņēmuma Vividly dibinātāja un viena no skaļākajām #metaverss balsīm Centrālaustrumeiropas reģionā (CEE). Gunita regulāri piedalās reģiona uzņēmumu interešu pārstāvniecībā gan Meta, gan Google koncernos, kā arī dažādos industrijas pētījumos. Un otrādi - Gunita un Vividly vienmēr gatavi palīdzēt reģiona uzņēmumiem saprast #metaverss un šīs jaunā mediuma iespējas uzņēmumu un organizāciju transformācijai. 
Linked In: https://www.linkedin.com/in/gunitaku/
web: vividlystudio.com

Semināra darba valoda: latviešu

Norises laiks: pirmdien, 2024. gada 17.jūnijā 18:00-21:10 (Pieteikšanās līdz 16.06.2024. plkst. 15:00)

Formāts un ieraksts: tiešsaistē Zoom (links uz semināru tiks izsūtīts iepriekšējā dienā)

Pieteikšanās obligāta platformā Business.gov.lv!

Dalība: bez maksas

Semināra noslēgumā paredzēta jautājumu & atbilžu sesija. Lai semināra vadītājs varētu laicīgi sagatavot atbildes, aicinām interesējošos jautājumus iesūtīt jau reģistrēšanās brīdī. Jautājumus būs iespēja uzdot arī semināra laikā.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri