Pārlekt uz galveno saturu

Tiešsaistes seminārs “Ieteikumi e-veikala atvēršanai”

02.04.2024.
10:00 - 12:30
Tiešsaistē
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Otrdien, 2024. gada 2.aprīlī, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA), aicina Latvijas uzņēmējus apmeklēt tiešsaistes semināru par e-veikalu izveidošanu un virzīšanu ārvalstīs.

Semināra mērķis ir dot ieskatu par primārajiem sagatavošanās darbiem, lai palīdzētu uzņēmumiem augt ārzemju tirgos. Tiešsaistes semināra laikā nozares profesionāļi stāstīs par e-veikala atvēršanas gaitu: biznesa plāna lomu, mērķauditoriju, tirgus izpēti, dizainu, lietojamību, tehnoloģijām un citiem būtiskiem parametriem, kas ļauj klientiem piedzīvot pozitīvu e-komercijas iepirkšanās pieredzi gan Latvijā, gan ārvalstīs.

Dr. Sergejs Volvenkins, iMarketings.lv vadošais stratēģis semināra pirmajā daļā dalīsies ar kādiem izaicinājumiem uzņēmēji visbiežāk sastopas e-veikala atvēršanas procesā, kā noteikt produkta vai pakalpojuma pieprasījumu eksporta tirgū. Sniegs ieskatu šādās tēmās: konkurentu analīze, reklāmas budžets, mājaslapas piemērotības noteikšana virzīšanai eksporta tirgū. Tāpat arī ieteiks, kā un kādus piegādātājus un maksājumu nodrošinātājus (payment provider) izvēlēties.

Intars Jomants, Mārtiņš Millers un Normunds Vucāns no Manoro Partners pievērsīsies reklāmas kanālu daudzveidībai, kādos gadījumos un kādiem kanāliem dot priekšroku, kā rūpīgi sakārtot analītisko pusi un kādus formātus ieteicams izvēlēties. (Google, Facebook vai cits).

LIAA pārstāve Arina Kudrjavceva informēs par pieejamo atbalstu Digitalizācijas programmā e-veikalu atvēršanā un sniegs atbildes un biežāk uzdotajiem jautājumiem.

Semināra darba valoda: latviešu

Norises laiks: otrdien, 2024. gada 2.aprīlī, plkst. 10.00-12.30

Formāts un ieraksts: tiešsaistē Zoom (saite tiks nosūtīta 1 dienu pirms semināra). Seminārs tiks ierakstīts un būs pieejams business.gov.lv. sadaļā “Materiāli”

Pieteikšanās: obligāta

Dalība: bez maksas

Semināra noslēgumā paredzēta jautājumu & atbilžu sesija. Lai semināra vadītājs varētu laicīgi sagatavot atbildes, aicinām interesējošos jautājumus iesūtīt jau reģistrēšanās brīdī. Jautājumus būs iespēja uzdot arī semināra laikā.

Pieteikšanās pasākumam platformā Business.gov.lv obligāta un atvērta līdz 01.04.2024. plkst. 15.00.

Pasākumu LIAA rīko Eiropas Reģionālā attīstības fonda un Latvijas valsts budžeta līdzfinansētās Mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) inovatīvās uzņēmējdarbības attīstības programmas ietvaros.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri