Pārlekt uz galveno saturu

Tiešsaistes seminārs: Ieskats Āfrikas un Tuvo Austrumu reģionu tirgos

31.10.2023.
11:00 - 12:00
Tiešsaistē
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Aicinām Latvijas uzņēmējus iepazīties ar Latvijas izcelsmes biznesa konsultantu, kas dzīvo un sniedz atbalstu uzņēmējiem Āfrikā. Igoram Boiko ir vairāk nekā 25 gadu pieredze uzņēmējdarbībā un no tiem 9 gadi Āfrikas tirgū. Pamata uzņēmējdarbības virzieni ir nacionālās maksājumu sistēmas attīstīšana, banku un finanšu institūciju biznesa procesu automatizācija un IT risinājumu ieviešana. Igors Boiko ir izveidojis plašu biznesa kontaktu tīklu vairākās Āfrikas valstīs - gan valsts pārvaldē, gan biznesa vidē. Igoram Boiko ir liela pieredze uzņēmumu vadīšanā, iekļaujot uzņēmējdarbības virzīšanu jaunajos reģionos un nozarēs. 

Seminārā būs iespēja iepazīt MEED Projects, kas nodrošina ar informāciju par Vidus Austrumu, Āfrikas, Turcijas biznesa vidi, identificē jaunas biznesa iespējas, dod ieskatu konkurentu datu analīzē.

Semināra programma:

11.00-11.05 Ievadvārdi. LIAA pārstāvniecības Austrijā (iepriekš AAE) vadītāja Inga Ulmane.

11.05-11.25 MEED biznesa risinājumi un izsekošanas platforma, Abonēšanas pakete un cenas. Berj Toroyan, Area Manager, MEED.com | MEED Projects. 

11.25-11.55 Igors Boiko – pieredzes stāsts par uzņēmējdarbību Āfrikā.

Igors Boiko par biznesa pieredzi Āfrikā un atbalsta iespējām Austrumāfrikā, tostarp tādās valstīs kā Uganda, Kongo Demokrātiskā Republika (KDR), Ruanda, Burundi, Kenija, Etiopija un Tanzānija.

11.55-12.00 Jautājumu un atbilžu sesija (angļu valodā).

Semināram ierobežots laiks! Lūgums specifiskus jautājumus iesūtīt, uz kuriem atbildes tiks sagatavotas rakstiski e-pastā.

Semināra darba valoda: angļu

Dalība bez maksas

Pieteikšanās obligāta platformā Business.gov.lv līdz 30. oktobra plkst. 15:00.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri