Pārlekt uz galveno saturu

Tiešsaistes seminārs: Godīga uzņēmējdarbība iepirkumos

17.05.2024.
10:00 - 11:30
Tiešsaistē
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Piektdien, 2024. gada 17.maijā, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmējus pietiekties tiešsaistes semināram par dalība valsts un pašvaldību iepirkumos.

Lai veicinātu uzņēmumu godīgu sāncensību iepirkumos, Konkurences padome, Iepirkumu uzraudzības birojs un Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs ir sagatavojis praktiskus ieteikumus uzņēmumu dalībai iepirkumos, tajā skaitā sniedzot informāciju par uzņēmumu iespējamo izslēgšanu no iepirkumiem, par konkurences un korupcijas pārkāpumu riskiem iepirkumos, kas atstāj negatīvas sekas uz uzņēmumu turpmāko darbību un attīstību.

Semināra plāns:

  • Aizliegtas vienošanās publiskajos iepirkumos un praktiski rīki aizliegtu vienošanos risku mazināšanai. Lektore: Ieva Šmite, Konkurences padomes Aizliegtu vienošanos departamenta direktore.
  • Kandidātu un pretendentu izslēgšanas noteikumi iepirkumos, kādos gadījumos piegādātājs tiek izslēgts no iepirkumiem, kuras personas tiek pārbaudītas u.c., un vai pastāv iespēja laboties. Lektore: Monta Drebeiniece, Iepirkumu uzraudzības biroja Tiesību aktu piemērošanas departamenta direktore.
  • Korupcijas riski iepirkumos un ieteikumi, kā pamanīt iespējamu korupciju un kā rīkoties, lai to novērstu. Lektore: Inta Nolle, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs.

Ko iegūs semināra dalībnieki?

Praktiskus ieteikumus godīgai rīcībai iepirkumos, tajā skaitā informāciju par pretendentu izslēgšanu no iepirkumiem, par iespējamiem konkurences un korupcijas riskiem un to sekām uzņēmumu turpmākajai darbībai tirgū.

Semināra darba valoda: latviešu

Formāts un ieraksts: tiešsaistē Zoom (saite tiks nosūtīta 1 dienu pirms semināra). Seminārs tiks ierakstīts un būs pieejams business.gov.lv. sadaļā “Materiāli”

Dalība: bez maksas

Semināra noslēgumā paredzēta jautājumu & atbilžu sesija. Lai semināra vadītājs varētu laicīgi sagatavot atbildes, aicinām interesējošos jautājumus iesūtīt jau reģistrēšanās brīdī. Jautājumus būs iespēja uzdot arī semināra laikā.

Pieteikšanās obligāta platformā Business.gov.lv līdz 16.05.2024. plkst. 15.00.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri