Pārlekt uz galveno saturu

Tiešsaistes seminārs: Eiropas Savienības atbalsts tehnoloģiju uzņēmumiem

22.02.2024.
10:00 - 11:30
Tiešsaistē
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmējus pietiekties tiešsaistes semināram par Tehnoloģiju pārstāvniecības Briselē pakalpojumiem un gūt ieskatu Eiropas Savienības centralizēti izsludinātajos konkursos 2024. gadā priekš Tehnoloģiski ietilpīgiem uzņēmējiem.

Eiropas Savienībai ir vairāk kā 30 dažādas programmas, kurās Latvijas uzņēmējs Tehnoloģijas nozarē var iekļauties kopprojektos. Egita Aizsilniece-Ibema, Latvijas inovāciju un tehnoloģiju pārstāvniecības Briselē vadītāja sniedz konsultācijas un palīdz uzņēmējam orientēties plašajā konkursu piedāvājumā.

Seminārā būs iespējams uzzināt, kāds ir Latvijas inovāciju un tehnoloģiju pārstāvniecības darba plāns 2024. gadā, kāpēc uzņēmumam interesēties par ES finansējumu, kā arī klausīties uzņēmēja pieredzes stāstā par ES finansējuma apgūšanu.

Tas būt Latvijas robotizētas vēja turbīnu tehniskās apkopes un inspekcijas uzņēmuma “Aerones” pieredzes stāsts par 4,4 miljonu eiro grantu no Eiropas Savienības Inovāciju fonda, kas paredzēts augsti inovatīviem, mērogojamiem un ambicioziem infrastruktūras projektiem, vērstiem uz CO2 emisiju samazināšanu. Seminārā “Aerones” pārstāvēs Grantu projektu nodaļas vadītāja Lauma Blūmentāle.

Semināra darba valoda: latviešu.

Seminārs norisināsies tiešsaistē, Zoom platformā (saite tiks nosūtīta 1 dienu pirms semināra). Seminārs tiks ierakstīts un būs pieejams business.gov.lv. sadaļā “Materiāli”.

Dalība bez maksas. 

Semināra noslēgumā paredzēta jautājumu & atbilžu sesija. Lai semināra vadītājs varētu laicīgi sagatavot atbildes, aicinām interesējošos jautājumus iesūtīt jau reģistrēšanās brīdī. 

Pieteikšanās pasākumam obligāta platformā Business.gov.lv līdz 21. februāra plkst. 15.00. 


 

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri