Pārlekt uz galveno saturu

Tiešsaistes seminārs: eBay izaugsmes programma uzņēmējiem

07.09.2023.
15:00 - 16:30
Tiešsaistē
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Aicinām Latvijas uzņēmējus iepazīties ar eBay bezmaksas izaugsmes programmu. Tā radīta, lai sniegtu atbalstu biznesa attīstīšanai globāli un savas preces piedāvātu 133 miljoniem pircēju visā pasaulē. Atbalsta programma ir tūkstošiem dolāru vērta, bet eBay to sniedz bez maksas. Dalība programmā ietver bezmaksas 3 mēnešu ilgu veikala abonementu, augstus pārdošanas limitus,  zināšanas par mārketinga priekšrocībām, kas uzlabos uzņēmuma redzamību un atpazīstamību digitālajā vidē. Tiešsaistes semināra dalībniekiem tiks piedāvātā arī ievērojama 80% atlaide reklāmas izmantošanai.

eBay ir viena no lielākajām pārdošanas platformām pasaulē, tajā ir vairāk kā 1.8 miljardi preču. Latvijas uzņēmēji pārsvarā izmanto šo platformu, lai sasniegtu Lielbritānijas un ASV tirgu.

Seminārā tiešsaistē būs iespēja uzdot jautājumus, to moderēs Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) pārstāvniecības ASV (Bostonā) vadītājs Reinis Nikolajs Sīpols.

Semināra darba valoda: angļu

Dalība bez maksas

Pieteikšanās obligāta!

Seminārs tiks ierakstīts un būs pieejams Business.gov.lv.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri