Pārlekt uz galveno saturu

Tiešsaistes seminārs: B Corp sertifikācija

22.08.2023.
10:00 - 11:30
Tiešsaistē
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Peļņa ir nozīmīgs mērķis, bet mums tas nebūtu jāsasniedz uz cilvēku, dzīvnieku vai dabas rēķina.

Uzņēmējdarbība kā labdabīga ietekme – tāda ir B Lab pamatvīzija. Šī 2006. gadā ASV dibinātā bezpeļņas organizācija sertificē komerciālus uzņēmumus kā B Corporations uzņēmumus – saīsinājumā B Corps. “B” apzīmē uzņēmējdarbības labvēlīgumu (angļu val. – beneficial) un tās sniegto labumu (angļu val. – benefit) sabiedrībai un videi. Patlaban starptautiskās B Corp kopienas biedri līdzdarbojas, lai mūsu planētu padarītu par labāku vietu. Kā viņi to dara? Pakļaujot pārbaudēm īstenoto uzņēmējdarbību. Uzņēmumiem, kas ir ieinteresēti saņemt sertifikātu, jāiztur stingrs sertifikācijas process pēc noteiktiem kritērijiem: pie kādām vērtībām savā vadības stilā pieturas uzņēmums? Kādas ir uzņēmuma nodarbināto tiesības? Kāda ir uzņēmuma ietekme uz vidi, sabiedrību un klientiem? Sertificēta B Corp statusa iegūšana nozīmē to, ka uzņēmuma darbība sociālajā un vides jomā ir pārbaudīta un atbilst visaugstākajiem standartiem un uzņēmuma peļņa un mērķi ir līdzsvarā.

Seminārā piedalīsies Kalve Coffee veidotājs un vadītājs Gatis Zēmanis, Zane Valujeva, KIIND Agency vadītāja un B Corp konsultante, B Lab Europe pārstāvis Nicolas Gemio.

Semināra laikā būs iespēja uzdot jautājumus!

Semināra darba valoda: angļu

Dalība bez maksas

Pieteikšanās obligāta!

Semināra links tiks nosūtīts visiem dalībniekiem pirms pasākuma. Precīzs pasākuma datums tiks izziņots augustā.

Seminārs tiks ierakstīts un būs pieejams tikai semināra dalībniekiem.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri