Pārlekt uz galveno saturu

Tiešsaistes seminārs: Atrisināt izaicinājumus ar MI!

12.03.2024.
10:00 - 11:30
Tiešsaistē
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Otrdien, 2024. gada 12.martā, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmējus apmeklēt tiešsaistes semināru par Mākslīgo Intelektu (MI). Seminārā varēs uzzināt, cik praktiski noderīgi ir šobrīd pieejamie MI rīki un kādās uzņēmējdarbības jomās tie var palīdzēt.

Seminārā tiks apskatīti MI rīki (mājaslapas, programmatūras, aplikācijas), kuri var palīdzēt veikt kādu no uzņēmējdarbības funkcijām, īpaši koncentrējoties uz rīkiem, kas pieejami latviešu valodā.

Seminārā tiks apskatītas šādas tēmas:

  • Populārākie attēlu apstrādes rīki;
  • ChatGPT un Google Gemini iespējas un pielietojums;
  • Balss ģenerēšanas un atpazīšanas rīki;
  • Populārākie MI rīki un to funkcijas;
  • Pārskats par jomām, kur MI tiek izmantots;

Semināra laikā tiks demonstrēti vairāk kā 15 dažādi rīki, ko dalībnieks speciāli pieejamā timekļa vietnē pēc pasākuma varēs izpētīt detalizēti.

Semināru vadīs:

Agnis Škuškovniks, Mg.sc.comp., Alberta koledžas docents, Tehnoloģiju un personas datu aizsardzības eksperts, Medicīnas sabiedrības "ARS" personas datu aizsardzības speciālists. Iepriekš strādājis LU zinātniskajā grupā, kas pēta kvantu datoru algoritmus. Vada lekcijas par mākslīgā intelekta un tehnoloģiju drošību, iespējām un ierobežojumiem.

Semināra darba valoda: latviešu

Norises laiks: otrdien, 2024. gada 12.martā 10.00-11.30

Formāts un ieraksts: tiešsaistē Zoom (saite tiks nosūtīta 1 dienu pirms semināra). Seminārs tiks ierakstīts un būs pieejams business.gov.lv. sadaļā “Materiāli”

Pieteikšanās: obligāta

Dalība: bez maksas

Semināra noslēgumā paredzēta jautājumu & atbilžu sesija. Lai semināra vadītājs varētu laicīgi sagatavot atbildes, aicinām interesējošos jautājumus iesūtīt jau reģistrēšanās brīdī. Jautājumus būs iespēja uzdot arī semināra laikā.

Pieteikšanās obligāta līdz 11.03.2024. plkst. 15.00.

Šo semināru LIAA rīko Eiropas Reģionālā attīstības fonda un Latvijas valsts budžeta līdzfinansētās Mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) inovatīvās uzņēmējdarbības attīstības programmas ietvaros.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri