Pārlekt uz galveno saturu

Tiešsaistes pasākums: MSCA darbinieku apmaiņas aktuālajam konkursam

10.10.2023.
09:50 - 12:30
Tiešsaistē
Latvijas Zinātnes padome

Igaunijas Pētniecības padomes, Latvijas Zinātnes padomes, Lietuvas Pētniecības padomes un Polijas Nacionālā akadēmiskās apmaiņas aģentūras nacionālie kontaktpunkti aicina uz tiešsaistes pasākumu, kas veltīts programmas “Apvārsnis Eiropa” Marijas Sklodovskas Kirī aktivitāšu (MSCA) darbinieku apmaiņas (Staff Exchange) aktuālajam konkursam. Pasākums norisināsies 10.oktobrī no plkst. 9.50 līdz 12.30 pēc vietējā laika platformā MS Teams.

Pasākuma mērķis ir iedrošināt Baltijas un Polijas pētniecības institūcijas, augstākās izglītības iestādes, uzņēmumus un nevalstiskas organizācijas izmantot MSCA Staff Exchange (SE) konkursa sniegtās iespējas.

Konkursa nosacījumus prezentēs Eiropas Pētniecības izpildaģetūras pārstāvis (Unit REA.A.3 MSCA Staff Exchanges). Nacionālie kontaktpunkti sniegs ieteikumus, kā vislabāk uzrakstīt visas trīs projekta pieteikuma sadaļas (izcilība, ietekme un ieviešana). Noslēgumā varēs dzirdēt pieredzes stāstu no Latvijas Universitātes koordinētā MSCA SE projekta “Electro-conductive polymeric 3D scaffolds as novel strategies for biomedical applications” (ESCULAPE)  koordinatores. Šajā projektā iesaistīti arī uzņēmumi kā projekta partneri!  Par projektu: šeit.

Pilnā pasākuma programma

Reģistrēšanās pasākumam ir obligāta, to jāveic līdz 9.oktobrim.

MSCA 2023.gada Staff Exchange konkurss tiks atvērts 5.oktobrī, kurā pieteikumu iesniegšana ilgs līdz 2024.gada 28.februārim. Konkursā pieejamais budžets 78,5 miljoni eiro.

Ieguvumi uzņēmumiem:

 • Iespēja uzņemt pie sevis zinātniekus un/vai nosūtīt savus darbiniekus pieredzes apmaiņā,
 • Veicināt sadarbību starp uzņēmumiem un akadēmisko vidi,
 • Iegūt trūkstošo ekspertīzi,
 • Dibināt jaunus, starptautiskus  kontaktus,
 • Veicināt sava uzņēmum atpazīstamību,
 • Iegūt dalības pieredzi programmā Apvārsnis Eiropa,
 • Paaugstināt un papildināt savu darbinieku prasmes,
 • Sniegt industrijas viedokli zinātniskajai kopienai.

Pieejama partneru meklēšana platforma https://msca.b2match.io/

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
 1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
 2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
 3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri