Pārlekt uz galveno saturu

Seminārs: Viziuminārs “Atjaunīgā enerģija Latvijas ekonomikai. Vai saules un vēja parki Latvijā samazinās maksājumus par elektrību?”

10.11.2023.
10:00 - 16:00
Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris

Ventspils valstspilsētas pašvaldība un Ventspils Brīvostas pārvalde sadarbībā ar biedrību “Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris” šo piektdien, 10. novembrī, no plkst. 10.00 Ventspilī, zinātnes centra “VIZIUM” telpās organizē viziumināru “Atjaunīgā enerģija Latvijas ekonomikai. Vai saules un vēja parki Latvijā samazinās maksājumus par elektrību?”.

Reģistrēšanās klātienes pasākumam ir slēgta. Visi interesenti, kuri nepaguva pieteikties, ir aicināti viziumināru skatīties tiešraidē Ventspils portālā www.ventspils.lv un Ventspils Facebook lapā vai youtube.com kontā.

Viziuminārs veidots ar mērķi pulcēt uzņēmējus un nozaru ekspertus, lai meklētu risinājumus enerģētikas nozares transformācijai un tās ietekmei uz Latvijas ekonomiku. Pasākuma laikā dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar dažādu nozaru ekspertu viedokļiem, piedalīties diskusijā par atjaunīgās enerģijas izmantošanu Latvijā, kā arī tīkloties un neformāli tikties ar uzņēmējdarbības līderiem un enerģētikas nozares ekspertiem.

Pasākumā piedalīsies eksperti no dažādām nozarēm un organizācijām, tai skaitā Latvijas Republikas Klimata un enerģētikas ministrs Kaspars Melnis; Latvijas Republikas Ekonomikas ministrs Viktors Valainis; Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidents Aigars Rostovskis; AS “Conexus Baltic Grid” valdes priekšsēdētājs Uldis Bariss; Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras ELWIND projekta nodaļas vadītājs Jānis Ločmelis; AS “Sadales tīkls” valdes priekšsēdētājs Sandis Jansons;  Latvijas Darba devēju konfederācijas prezidents Andris Bite; Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktora pienākumu izpildītāja Iveta Strupkāja; SIA “BaltCap AIFP” investīciju direktors Juris Pārups; Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācijas valdes priekšsēdētāja Elīna Egle-Ločmele; SIA “Bucher Municipal” vadītājs Mikus Brakanskis; SIA “European Energy Latvia” izpilddirektors Alnis Bāliņš; Ventspils brīvostas pārvaldes pārvaldnieka vietnieks Igors Udodovs; SIA “H2Latvia” vadītājs Kaspars Liepiņš.

Viziuminārs “Atjaunīgā enerģija Latvijas ekonomikai. Vai saules un vēja parki Latvijā samazinās maksājumus par elektrību?” 10. novembrī no plkst. 10.00 līdz 16.00. Papildu informācija par pasākuma programmu pieejama Kurzemes Biznesa foruma vietnē –https://www.kurzemesbiznesaforums.lv/viziuminars.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri