Pārlekt uz galveno saturu

Seminārs un kontaktbirža par sadarbības iespējām ar Itālijas ražotājiem inženierzinātņu sektorā

18.06.2024.
09:30 - 15:00
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina uzņēmējus uz semināru un B2B kontaktbiržu, kurā būs iespēja klātienē uzzināt par Itālijas ražošanas sektoru (mašīnbūve, metālapstrāde, elektronika un autoindustrija), kā arī tikties ar Itālijas ražotājiem, kuri meklē jaunus piegādātājus.

Pasākums norisināsies 2024. gada 18. jūnijā LIAA telpās Rīgā, Pērses iela 2, otrajā stāvā.

Itālija ir 2. lielākais Eiropas ražotājs pēc Vācijas un 2023.g. Itālijas ražotāju ienākumi sasniedza 1160 miljardus EUR (Intesa Sanpaolo Industry Sector Analysis Report May 2023).

Programma:

  • 9.30–10.00 Reģistrācija
  • 10.00–11.45 Seminārs ar prezentācijām
  • 11.45–14.00 Kafijas pauze un vieglas uzkodas
  • 12.15–15.00 B2B Kontaktbirža

Seminārs tiks atklāts ar īsu ievadu par pašreizējo ekonomisko sadarbību starp Latviju un Itāliju, kurai sekos Itālijas ACTIONGROUP SRL vadītāja un ADACI (l'Associazione Italiana Acquisti e Supply Management) Pjemontes reģiona prezidenta prezentācija par Itālijas ražošanas sektoru, ražotāju prasībām potenciāliem piegādātājiem, tirgus iespējām un biznesa kultūras īpatnībām (Seminārs beigsies ar vairāku Itālijas ražošanas uzņēmumu iepircēju īsām prezentācijam par to pārstāvēto uzņēmumu un sadarbības veidiem ar esošiem un potenciāliem piegādātājiem, Dumarey Automotive Italia, GEWISS).

Pēc semināra sekos kontaktbirža ar Itālijas uzņēmējiem, kur būs iespēja 15 minūtes individuāli pārrunāt iespējamo sadarbību.

Aicinām piedalīties uzņēmumus, kuri strādā mašīnbūves, metālapstrādes, elektronikas un elektrotehnika jomā, un ir ieinteresēti kļūt par piegādātājiem Itālijas ražotājiem no inženierzinātņu sektora.

Dalība kontaktbiržā uzņēmumiem tikai ar eksporta pieredzi. Pieteikšanās semināram un kontaktbiržai līdz 13. jūnijam platformā Business.gov.lv.

Kontaktinformācija:

Kristīne Čerņeviča, vecākā projektu vadītāja, Eksporta veicināšanas nodaļa, kristine.cernevica@liaa.gov.lv. Guntis Rubīns, LIAA Pārstāvniecības Itālijā vadītājs, guntis.rubins @liaa.gov.lv

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri