Pārlekt uz galveno saturu

Seminārs "Bagātības recepte"

21.05.2024.
10:00 - 11:30
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Otrdien, 2024. gada 21. maijā, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmējus pietiekties klātienes semināram, kurā būs iespējams uzzināt dažādas pārbaudītas metodes, kā veicina biznesa attīstību.

Teju katrs uzņēmējs sapņo kļūt par bagātnieku, tomēr tikai retajam ir izdevies kļūt par bagātiem cilvēkiem ar savu darbu, neatlaidību un veiksmi. 

Džeks Plotkins (Jack Plotkin), uzņēmumu vadītājs, dibinātājs un produktu radītājs, dalīsies zināšanās par dažādām metodēm, kas veicina biznesa attīstību. Viņa padomus ņem vērā tādi uzņēmumi kā Microsoft, IBM, Disney, Walmart, UPS, Maersk un General Motors. Viņa produkti ir izmantoti, lai atbalstītu vairāk nekā 100 miljonus gala lietotāju un vairāk nekā 100 miljardus darījumu visā pasaulē. Filmā "Miljonāra Metodes", Džeks izmanto reālus stāstus, lai izskaidrotu spēcīgas stratēģijas, kuras var izmantot visi, lai kļūtu bagāti un veiksmīgi. Pēc šī semināra jūs iegūsiet atziņas, kas liks raudzīties uz pasauli caur bagātības prizmu.

Semināra darba valoda: angļu

Norises laiks: otrdien, 2024. gada 21. maijā pulksten 10.0011.30

Formāts un ieraksts: klātienē LIAA, Pērses ielā 2, 2. stāvs, konferenču zāle

Pieteikšanās: obligāta

Dalība: bez maksas

Semināra noslēgumā paredzēta jautājumu un atbilžu sesija. Lai semināra vadītājs varētu laicīgi sagatavot atbildes, aicinām interesējošos jautājumus iesūtīt jau reģistrēšanās brīdī. Jautājumus būs iespēja uzdot arī semināra laikā.

Pieteikšanās obligāta platformā Business.gov.lv līdz 20.05.2024. plkst. 15.00.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri