Pārlekt uz galveno saturu

RIS 3 kontaktbirža

16.04.2024.
09:00 - 17:00
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Aicinām Latvijas uzņēmumus, kas darbojas viedās specializācijas nozarēs, tai skaitā zināšanu ietilpīga bioekonomika, biomedicīna, biofarmācija, viedie materiāli, tehnoloģijas, viedā enerģētika, IKT, piedalīties kontaktbiržā, kas norisināsies 16. aprīlī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā (LIAA). 

Satiec klātienē Latvijas investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) pārstāvniecību vadītājus no Somijas, AAE, Japānas un Uzbekistānas.

LIAA ārējo ekonomisko pārstāvniecību tīkls palīdz Latvijas uzņēmumiem atrast sadarbības partnerus ārvalstu tirgos un ārvalstu uzņēmumiem uzsākt uzņēmējdarbību Latvijā. Pārstāvniecību vadītāji sniedz atbalstu eksporta jautājumos, izplata informāciju pārstāvētās valsts kompānijām par Latvijas tautsaimniecību, nozarēm, uzņēmējdarbības vidi, Latvijas uzņēmumiem un to precēm, sadarbības iespējām, organizē Latvijas uzņēmumu produktu virzīšanu pārstāvētās valsts tirgū, meklē un uzrunā potenciālos sadarbības partnerus, palīdz dibināt biznesa kontaktus, organizējot tirdzniecības misijas, dalību starptautiskās izstādēs.

Nozares, no kurām gaidīti uzņēmēji:

 • zināšanu ietilpīga bioekonomika;
 • biomedicīna, medicīnas tehnoloģijas, farmācija;
 • fotonika un viedie materiāli, tehnoloģijas un inženiersistēmas;
 • viedā enerģētika un mobilitāte;
 • informācijas un komunikācijas tehnoloģijas

Kāpēc piedalīties?

 • Iepazīsti LIAA pārstāvniecību vadītājus Somijā, AAE, Japānā un Uzbekistānā
 • Uzzini pārstāvniecību plānus 2024.gadam
 • Pastāsti par savu produktu/pakalpojumu un atklāj vai nostiprini eksporta iespējas uz kontaktbiržā pārstāvētajām valstīm

Plašāka informācija par pasākumu un pieteikšanās ŠEIT

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
 1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
 2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
 3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri