Pārlekt uz galveno saturu

Praktiskā meistarklase: Pasaules tendences gastronomijas tūrismā un jaunākās ēdienu gatavošanas tehnikas - Dānijas pieredze

11.04.2023.
10:00 - 17:00
Valkas iela 1A, Centra rajons, Rīga, LV-1010, Latvija
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Praktiska meistarklase ”Pasaules tendences gastronomijas tūrismā un jaunākās ēdienu gatavošanas tehnikas - Dānijas pieredze” 

Lektors: Šefpavārs Artūrs Kazaritski

Vieta: Restorānu servisa skola. Valkas iela 1A, Rīga

Datums: 11.04.23

Laiks: 10.00-17.00

Semināra darba valoda: angļu

Dalības maksa: 70Eur/pers. ieskaitot PVN. Vietu skaits ierobežots. Pieteikšanās līdz 4.aprīlim pl.23:59

Sīka informācija sazinoties ar Svetlana Riškova,  +37129238453,

svetlana.pavaruklubs@gmail.com

 

Īsi par lektoru:

“Apmēram 10 gadus esmu strādājis Michelin zvaigžņu restorānos. No 2020. līdz 2021. gadam esmu startējis Bocuse d’Or, sasniedzot 7. vietu pasaules finālā, kas ir augstākais Igaunijas pavāru sasniegtais rezultāts šajā konkursā. Pašlaik esmu šefpavārs restorānā “Geranium”, Dānijā”. Tā sevi īsi raksturo šefpavārs Artūrs Kazaritski no Igaunijas. 

 

Īsi par meistarklasi:

Meistarklases praktiskajā daļā dalībniekiem gatavos 4 kārtu ēdienreizi, izmantojot mūsdienīgas un inovatīvas tehnikas, tiks iepazīstināti ar gastronomijas tūrisma tendencēm pasaulē un Ziemeļvalstu kulināriju.

Teorētiskajā daļā – Michelin līmeņa ēdienu un pakalpojumu kvalitāte un standarti. Ēdiena izejvielu kvalitāte, piegādātāji, savstarpējo attiecību veidošana ar partneriem un zemniekiem. Kā vadīt augsta līmeņa restorānu ikdienu (kvalitātes standartu veidošana, personāla motivācija, piesaiste).

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri