Pārlekt uz galveno saturu

PIK-NIKS iedvesmas pasākums Daugavpilī

23.08.2023.
14:00 - 17:00
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

LIAA Daugavpils biznesa inkubators organizē pasākumu "PIK-NIKS", kas domāts biznesa ideju autoriem, esošiem un topošiem uzņēmējiem, kā arī aktīviem cilvēkiem, kuri vēlas uzzināt par iespējamo atbalstu uzņēmējdarbības jomā.

“PIK-NIKS” pasākumā uzstāsies četri runātāji:

  • Solveiga Sama - CIVITTA Latvija projektu vadītāja, pastāstīs par Erasmus Jaunajiem Uzņēmējiem programmu un sniegs ieskatu, kā pieredzes apmaiņa var palīdzēt jūsu izaugsmē.
  • Andris Ondzuls - EDIC Latgales kontaktpunkta projekta vadītājs, dalīsies ar svarīgu informāciju par atbalsta procesiem digitalizācijai komercdarbībā.
  • Anna Krasovska - LIAA Inovāciju atbalsta nodaļas vecākā projektu vadītāja, piedāvās praktiskus padomus un stratēģijas, kā sagatavoties "Ideju kausa" konkursam un iespēju pretendēt uz 10 000 EUR balvu. Savukārt Diāna Ponaskova no "Radīts kustībai" pastāstīs, kā “Ideju kauss” viņai palīdzēja realizēties.

Darba valoda: latviešu.
Dalība: bezmaksas

Kontaktinformācija: Jeļena Dedele, Daugavpils biznesa inkubatora vecākā projektu vadītāja. Tālrunis +371 62401094, e-pasts daugavpils@liaa.gov.lv

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri