Pārlekt uz galveno saturu

Medicīnas tūrisma uzņēmumu tirdzniecības misija Ukrainā

27.09.2023.
-
01.10.2023.
Kijiva , Ukraina
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Eiropas Reģionālas attīstības fonda vizuālo elementu ansamblis

Aicinām Latvijas ārstniecības pakalpojumu sniedzējus piedalīties tirdzniecības misijā, kas norisināsies 2023. gada 27. septembrī–1. oktobrī, Ukrainā.

Tirdzniecības misijas ietvaros tiks organizēts īss informatīvs pasākums par Latviju kā pievilcīgu medicīnas tūrisma galamērķi, iepazīstinot potenciālos sadarbības partnerus- veselības aprūpes iestāžu vadītājus, un ārstus ar jaunākajām tehnoloģijām un stiprajām pusēm, pakalpojumu klāstu un citām aktivitātēm medicīnas nozarē.

Pasākuma mērķis ir popularizēt Latviju kā pievilcīgu medicīnas tūrisma galamērķi, iepazīstinot ar jaunākajām tehnoloģijām un stiprajām pusēm medicīnas jomām, kā arī atbalstīt Latvijas diasporu, sniedzot pirmreizējas ārstu konsultācijas, lai veicinātu veselības profilaksi un efektīvu slimību ārstēšanu, sākotnējās stadijās.

Plānotā tirdzniecības misijas programma

  • Trešdiena, 27. septembris. Izbraukšana no Latvijas.
  • Piektdiena, 29. septembris. Ierašanās Ukrainā. Darba seminārs.
  • Sestdiena, 30. septembris. Darba seminārs. Izbraukšana no Ukrainas.
  • Pirmdiena, 1.oktobris. Atgriešanās Latvijā. 

Pēc pieteikšanās tirdzniecības misijai, LIAA sazināsies ar pasākuma dalībniekiem, lai pārrunātu tirdzniecības misijas programmu.

Uzņēmumiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma komandējumu (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām.

Tirdzniecības misijas dalībnieku skaits – ne vairāk kā 3 uzņēmumi.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri