Pārlekt uz galveno saturu

LIAA Madonas BI IDEJU KAUSS

29.08.2023.
13:00 - 18:00
Latvija
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Pievienojies iedvesmas pasākumam kopā ar idejukauss.lv un uzņēmējiem no mūsu kopienas!

29. augustā plkst. 13.00 tiekamies Madonas biznesa attīstības centra 2. stāva terasē, lai kopā ar jau pieredzējušiem uzņēmējiem un uzņēmējdarbības atbalsta sniedzējiem rastu atbildes uz jautājumu, kā piesaistīt papildus finanšu līdzekļus savam uzņēmumam. Savā pieredzē dalīsies jau pieredzējuši uzņēmēji un “Ideju kausa” balvu ieguvēji. Būs iespēja dzirdēt arī Madonas novada pieredzi no pašvaldības skatupunkta,  iesaistoties uzņēmējdarbības vides attīstībā.  Tāpat “Ideju kauss” organizatori pastāstīs, kā pieteikties konkursam un iegūt balvas līdz pat 10000 EUR apmērā, kam pieteikšanās vēl tikai līdz 3. septembrim!

Pēc stāstu sadaļas paredzēta tīklošanās, kur, baudot tasi kafijas, būs iespēja sastapt finanšu institūcijas “ALTUM” pārstāvjus, LEADER projektu īstenotājus, kā arī investorus.

 

Lai veiksmīgāk varam saplānot pasākuma norisi, lūgums reģistrēties pasākumam līdz 28. augustam.

 

Par “Ideju kauss 2023” – tas ir vairāk nekā biznesa ideju konkurss! Tā ir iespēja apmeklēt profesionālas apmācības pieredzējušu uzņēmēju vadībā, gūt vērtīgus kontaktus sava biznesa tālākai attīstībai un noslēgumā sacensties par iespaidīgām naudas balvām, lai iegūtu pirmo kapitālu idejas realizācijai. Pasākumu organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA).

Uzņēmējs var būt ikviens, sākot no skolēniem, kuri ir sasnieguši vismaz 18 gadu vecumu, līdz sirmam vecumam. Galvenais vērtēšanas kritērijs būs jūsu degsme un gatavība uzņemties jaunu izaicinājumu savā dzīvē – uzsākt uzņēmējdarbību ar vēl nebijušu biznesa ideju Latvijas vai pasaules mērogā.

LIAA aicina pieteikties ideju autorus ar komandu, jo labs komandas darbs ir jebkura veiksmes stāsta pamatā. Tomēr, ja komanda vēl ir tapšanas procesā, iespējams arī iesniegt individuālus pieteikumus. Iepazīsties ar konkursa nolikumu sadaļā “Pieteikšanās” un piesaki savu biznesa ideju konkursam.

Pieteikšanās ir atvērta no 3. augusta līdz 3. septembrim! https://idejukauss.lv/

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri