Pārlekt uz galveno saturu

Latvijas stends tūrisma izstādē "MATKA 2024" Helsinkos (Somija)

18.01.2024.
-
21.01.2024.
Helsinki, Somija
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas tūrisma nozares pārstāvjus pieteikties dalībai stendā starptautiskajā tūrisma izstādē "MATKA", kas norisināsies 2024. gada 18. - 21. janvārī Helsinkos, Somijā!

MATKA ir Ziemeļvalstu lielākā starptautiskā tūrisma izstāde un viena no nozīmīgākajām nozares izstādēm pasaulē, kuru pagājušajā gadā apmeklēja aptuveni 53 000 apmeklētāju un tūrisma nozares profesionāļu. 18. janvārī - profesionāļu diena, 19.-21. janvārī – apmeklētāju dienas.

Izstādē tiks izmantota standarta stenda konstrukcija, piedāvājot darba vietas ne vairāk kā 8 dalībniekiem. Stenda plānotais laukums 30.00 m2. Ja dalībai stendā pieteiksies mazāk nekā 8 dalībnieki, LIAA patur tiesības dalību izstādē atcelt.

Dalībnieku atlasi dalībai stendā veiks LIAA pēc pieteikuma anketā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti pretendenti, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem šeit https://www.liaa.gov.lv/lv/vertesanas-kriteriji-turisma-izstade.

Dalības maksa stendā katram dalībniekam 861,60 eur, kas ietver dalībnieka reģistrācijas maksu (120,00 eur) un darba vietu (darba lete vai pārrunu galds ar krēsliem un 3 kv.m. stenda laukuma). Komersantiem paredzēta darba vieta pie pārrunu galda, galamērķu pārstāvjiem, nodibinājumiem un biedrībām – darba lete.

Pārējās izmaksas – atlikušo stenda laukumu, stenda noformējumu un stenda tehnisko aprīkojumu (noliktava, elektrība, dzeramais ūdens u.c.) sedz LIAA.

Dalībniekiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas, izdales materiālu nogādes uz izstādi un citām izmaksām.

Pieteikšanās dalībai izstādē platformā Business.gov.lv atvērta līdz 6. oktobra plkst. 23.59.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri