Pārlekt uz galveno saturu

Latvijas stends tūrisma izstādē-kontaktbiržā "ITB 2025" Berlīnē (Vācija)

04.03.2025.
-
06.03.2025.
Berlīne, Vācija
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas tūrisma nozares pārstāvjus pieteikties dalībai kopstendā starptautiskajā tūrisma izstādē–kontaktbiržā "ITB", kas norisināsies 2025. gada 4.–6. martā Berlīnē, Vācijā ! 

ITB (Internationale Tourismus-Börse – starptautiskā tūrisma birža) ir viens no nozīmīgākajiem tūrisma gadatirgiem pasaulē.

Kopstenda plānotais dalībnieku skaits - ne vairāk kā 10 komersanti. Ja dalībai kopstendā pieteiksies mazāk nekā 6 komersanti, LIAA patur tiesības dalību izstādē atcelt.

Ņemot vērā izstādes specifiku (tikai B2B tikšanās), stendā ir plānoti tikai galdi pārrunu veikšanai.

Dalības maksa stendā katram dalībniekam 980 eiro, kas ietver dalībnieka reģistrācijas maksu, darba vietu stendā un daļu no stenda laukuma izmaksām. 

Pārējās izmaksas – atlikušo stenda laukumu, stenda noformējumu un stenda tehnisko aprīkojumu (noliktava, elektrība, dzeramais ūdens u.c.) sedz LIAA.

Dalībniekiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas, izstādes dalībnieka karšu iegādi un citām izmaksām.

Ja kvalificējaties atbalsta saņemšanai un iesniegsiet savu eksporta atbalsta darbību plānu, jums ir iespēja saņemt atbalstu par dalību LIAA organizētajā kopstendā.

Pieteikuma anketu iespējams aizpildīt platformā Business.gov.lv līdz 5. jūlija plkst. 23.59.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri